Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kismellü csaj, akinek...

Egy kismellü csaj, akinek Push-Up melltartója van, AA mérettel, jól mutat a norma melltartó, vagy továbbra is hordjon Push-Up kosarasat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisat, saját méretben.
2018. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 swagolasz válasza:
100%
Mindkettő jól tud állni :D
2018. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Normál, mert nincs is annál nagyobb fájdalom az emberben mikor rájön hogy pushup-ot használ a lány. Megtévesztés és átverés legborzalmasabb szintje. Inkább mutasd azt amilyen tényleg vagy nem az amilyen nem. Úgy se ez lesz a döntő tényező egy kapcsolatban, ez csak egy kis +.
2018. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
AA méretre nem kell melltartó. Elég egy top, hogy ne üssön át a bimbó.
2018. máj. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Jó lenne, ha nem mutatná nagyobbnak a mellét, mint amekkora.
2018. máj. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normálisat hordják, felesleges szerintem a push up úgyis kiderül hogy kicsi a melled
2018. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hordjon normált. Mostmár vannak tök szép bralette-k is, én az utóbbi időben ezekre kaptam rá (A-s mellel). Szépek de kényelmesek.
2018. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A push-up szerintem erkölcsileg vitatható. Meg mit akarsz pusáppolni?? A szúnyogcsípéseket?
2018. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!