Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportos/elegáns órákat...

Milyen sportos/elegáns órákat ajánlotok 100. 000-150. 000 forintig?

Figyelt kérdés

sportos,elegáns keveréke.

Öltözködés kb ilyen: [link]


csak izmosabb.

ha számít magasság:170/71kg

nem szeretem túl nagy órákat a csuklóm amúgy sem valami nagy. Eddig apple watch 3 volt egyébként



2018. máj. 6. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Mivan nem telik Rolexre?? Vegyél inkább egy suzuki swiftet.

Akinek ennyi pénze van egy órára az nem gyakorin fog kérdezősködni hogy milyet vegyen.

2018. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tesokam, miert ne érdeklődhetne itt?

egyáltalan nem sok ez a pénz oráért.. ha neked ez sok lehet inkabb neked kene egy swift. az e46-osom koszi szepen jol van :)

2018. máj. 6. 16:12
 3/13 anonim válasza:
29%
Aki ilyen nyomi cuccot felvesz ne akarjon drága órát.
2018. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kronaby. Szerintem divatos, elegáns. Megérheti utána nézni.
2018. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3/4 sport miatt is meg az iphoneom miatt vettem mar reg ota akartam egy olyat es gondoltam veszek egyet de miert nyomi? sztem jó cucc
2018. máj. 8. 18:16
 6/13 ZoltanAnglia válasza:
Vegyel magadnak egy olcso telefont, azon mar van ora is. ...es miert ....te nem tudod, hogy milyen szeretnek?...masok izleset hasznalod ?
2018. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a bestseller a Tissot T-touch. És pl. a Seiko, Doxa modelljei. Valószínűleg azért kötözködnek az emberek, mert ez ilyen "senki földje" árkategória itthon: kvarcórának túl drága, de villantós órának nem elég drága kategória. Én személy szerint Suunto GPS-es órát vennék 100 ezer környékén, de gondolom ez nem mindenki stílusa, nagyon a sportos vége a skálának.
2018. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na látod a #7-est nem flesselném ki mert látszik, hogy nem abisztiguszti..... Ellenben veled.

1# voltam.

2018. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolso

meg ha csak le tudnad irni xddd azt ugy irjak hogy, habiszti te gyoker. de akkor minek vagy itt ha nem tetszik a kerdes ? nyilvan egy atlag ember vagy aki dolgozik alszik es semmi erdemlegeset nem tud felmutatni csak mas dolgaba kot bele.. gondolom nincs sok penz haztajekon ezert bantja a szemed hogy mas annyiert venne orat amennyi neked a havi kereseted 😂😂 na nembaj majd egyszer te is megengedheted magadnak, csak meg kell varni mire nyugdijas leszel de nemgaz, addig beéred egy swifttel; nem?? :)

2018. máj. 9. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Te vergődsz itt a pénzeddel, te bizonygatod, hogy neked mennyi van.... Szerintem szánalmas vagy, nem érdekel senkit a vagyoni helyzeted életem.
2018. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!