Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható a Wish.hu...

Mennyire megbízható a Wish.hu ruhaszelciója?

Figyelt kérdés

Szeretnék cosplay ruhát rendelni de ebayen nagyon drága, wishen meg viszonylag olcsó. A kérdés természetesen az, hogy mennyire megbízható a minősége. Mert persze, divat ruhákat általában rossz minőségűnek mondják de egy cosplayjel talán más a helyzet. Vagy nem? Ha tényleg nem túl jó a minősége, akkor honnan tudnék cosplayt szerezni emberi áron?

:)



2018. máj. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot ugyanaz a kettő.:OOASDASDDd


Mondjuk miért nem készítesz te saját cosplay ruhát, ahogy régen volt illő?:)

2018. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem bízok magamban:p

2018. máj. 8. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy-ahogy lehet bízni a Wish-ben, én is onnan rendelek rucit =D Btw készíteném én a ruhát, hogyha értenék a varráshoz :( Meg lenne rá időm, és pénzem megvenni a ruhaanyagot. :/
2018. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja amúgy sokkal drágább, de izgalmasabb, bár néha készülnek katasztrófákxd


A wish amugy nem mindig megbizhato, akiket ismertek es rendeltek nem mindig azt kaptak, amit. Szoval pontosan olvasd el a leirast, hogy a kepnek melyik darabjat fogjak kuldeni xD

Ismerosom pl palettat rendelt, aztan a valosagban ecsetet kapott xD

Bar o nem ert angolul szoval...


Minosegre jo, nem mondom, hogy vilagmarka, de manapsag miaz.

Cosplay meg gondolom csak par alkalommal venned fel.:)

Arra meg boven jo.


Figyelj a meretezesre is, mert naluk elter neha par centi.

Nekem s-m a meretem,de nem sok kulonbseg van pl az mes es az l es kozott neha, par centi, azt bevallalom es igazabol az lesz jo.

Mert en pl magas vagyok.:)

Sok sikert.

2018. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2018. máj. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!