Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségire még belefér a...

Érettségire még belefér a fekete farmer?

Figyelt kérdés
Mondjuk kb. mindenkit tetőtől talpig ünneplő cuccban láttam eddig és gáz lenne különcnek lenni de azért megkérdem
2018. máj. 8. 22:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Iskola válogatja. Mindenesetre írásbelin még lehet hogy elmegy de szóbelin nem nagyon
2018. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom

Írásbeliről nem mondtak semmi konkrétat csak mindenki mintha márc 15 lenne. Azt ha elkezdődik az írás úgy is ledobjuk az öltönyt

2018. máj. 8. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Végülis illik. Nekem anno az fiú osztálytársaim is öltönyben jöttek még írásbelire is. Nagymamám mindig azt mondta: Inkább öltözz túl, minthogy azt mondják, h "Ennek meg nincs rendes ruhája?".
2018. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem belefér, én is abban megyek, nyilván valami normálisabb, alkalmibb nadrágban, bár gondolom ezt tudod. Szóbelire pedig szerintem szoknyában megyek, azért az “komolyabb” a megjelenes szempontjából.

17/L ja és előrehozott

2018. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is fekete farmerban voltam az írásbelin és még csomóan rajtam kívül. Annyi látszik belőle, hogy fekete és az pont elég is. Senkit nem érdekelt. Szoknyát nem akartam felvenni ‘csak a szóbelire, alkalmi nadrágból pedig nem találtam szépet, csinosat csak “nagymamásat”, szóval maradtam a farmernél.
2018. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
De jó nektek, nekünk kötelező "szövetnadrág" votl (bár szerencsémre az enyém kényelmes lett :) - plusz matrózblúz - na, EZT viszont rühelltem :(
2018. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Szoknya - fekete szövetnadrág - fekete farmer - sötétkék farmer - világoskék farmer - térdnadrág - sort.

Lassan azért csak eljutunk évek alatt a sor végére, mert évente azon a 3-4 napon sem bírják már ki ünneplőben.

2018. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly fekete melegítőben mentem és egy nagy fehér pólóban, senki le se szarja miben ücsörögsz ott órákon át

Szóbelire kell csak szép ruha, ott ki kell állnod a vizsgabiztos elé is.

Nem arról van szó hogy nem bírtam volna ki azt az 5 napot, de volt elég bajom, idegeskedtem, fel volt puffadva a hasam, pont nem kívántam a hátam közepére se, hogy nyomja a hasamat egy farmer vagy be kelljen húzni a hasam hogy ne úgy nézzek ki a ruhában mint egy terhes nő

2018. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!