Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkerbe vissza lehet...

New Yorkerbe vissza lehet postázni?

Figyelt kérdés
Tegnap Szegeden az Árkádi New Yorkerben vettem egy nadrágot,fel is próbáltam,ott még tetszett így hát megvettem.Ma felvettem a nadrágot is mivel szaggatott azokon a részeken kiderült,hogy igencsak gyenge a fedő "anyag" azaz a madzagok.Mivel 1.5 órányira lakom Szegedtől így nem igazán tudom megoldani,hogy visszavigyem az üzletbe.Az érdekelne hogy vissza tudom-e postázni vagy kicserélni valamilyen úton?Az is megfelelne nekem ha egy másik nadrágra kicserélik csak megoldható valahogyan nem?

2018. máj. 9. 16:52
 1/8 anonim válasza:
44%

Hogyne, majd csak miattad valaki rohangál a postára az üzletből.


"Mivel 1.5 órányira lakom Szegedtől így nem igazán tudom megoldani,hogy visszavigyem az üzletbe."

Van egy csodás találmány, a neve távolsági busz.

2018. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen lehetőség nincs. Vissza kell menned a blokkal együtt és visszacserélik.
2018. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 2 héten belül tudod személyesen az üzletben, ahol vásároltad.
2018. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem,de nem is akarom megérteni az első válaszoló modorát ill. stílusát.Általában az emberek itt HASZNOS és nem provokatív válaszokat várnak,de azért örülök,hogy őszinte vagy.Nem mellesleg létezik postai úton visszajuttatás...
2018. máj. 10. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik, persze, csak akkor én is megkérdezem kevésbé provokatív módon. És ki fog érte elmenni az üzletből a postára??
2018. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Visszapostázás a webshopokban valóban lehetséges, de ott se magába a boltba postázod vissza hanem a logisztikai központjukba ahonnan kiküldték.
2018. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ez nem webshop-os cucc.
2018. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, a kérdező kommentjére válaszoltam
2018. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!