Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti rövid könnyen...

Csajok ti rövid könnyen fellibbenő szoknya alá vesztek ilyet? Vagy csak egy jobban takaró bugyit?

Figyelt kérdés
Ilyen kisgatyát vagy nem tudom minek nevezik: [link] Én egy rövidebb ruhához vagy szoknyához ami nem testhezálló mindig veszek. Ma pont ilyen típusú szoknyában voltam és tesin mikor öltöztünk a mellettem ülő osztálytársam kérdezte hogy minek az? Rövidebb combközépig érő rakott szoknyában voltam. Ami azért nem olyan mint egy farmerszoknya vagy egy testhezálló szoknya az alá én sem veszek. De ilyet félnék csak simán bugyival felvenni ha esetleg fellibben a szélben.
2018. máj. 9. 20:58
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én akkor hordtam ilyet amikor biciklivel jártam. Hasznos tud lenni szélben is.
2018. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veszek, de tudod, mit csinálsz
2018. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Multkor pont megyek az utcán és egy nő jön velem szembe tolja befele a biciklit az egyik ajtón természetesen akkor jött a szél szoknya fel és hát nem tanga volt rajta :DD

16F

2018. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért mindig harisnyanadrág!

[link]

2018. máj. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen nagyobb, fekete, rövidnadrágszerű bugyit (de még nem tundrának számít! :D) szoktam szoknya alá, mert sehol sem találtam ilyen kis rövidnadrágot, pedig mindent bekerestem. Okos dolog!
2018. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!