Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha holnap...

Szerintetek gáz ha holnap erettsegin a szoknyahoz nem veszek fel harisnyat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyik nap sem húztam.
2018. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írásbelin nem gáz. A szóbelin kell jobban adni az illemre.
2018. máj. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki maga dönti el. Szóbelin illik azért húzni harisnyát. Én pl. védésre, ha 30+ fok lesz, akkor is veszek harisnyát a szoknyámhoz. Nem tudok szoknyát harisnya nélkül felvenni egy jeles alkalomkor, lehet akármilyen kánikula
2018. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Én csak azt nem értem, hogy a tanárok akkor most a tudásra kíváncsiak, vagy arra, hogy kötelezően kirittyentették e magukat a lányok?

Tiszta röhely, hogy még ebbe is bepofáznak! A tudáson van a hangsúly, nem a ruházaton!

2018. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy 40 éves férfi vagyok, de ezt én is mélységesen elitélem,hogy belepofázzanak abba ki mit vegyen fel.Ugyanis nincsennek azzal tisztába egyes akaratos tanárok, hogy nem mindenki bír bizonyos ruhákat.

Én 1998-ban a szakmunkásvizsgát letettem, és nekünk is kötelező volt az öltöny,amit akkor egy életre megutáltam!Előző nap volt a szakmai gyakorlat, aztán másnap az irásbeli, majd a szóbeli is követte.Reggel nyolctól ez eltartott egészen du.fél kettőig.Kint meg árnyékban volt 30 fok alapból.Majd meg gyulladtunk abban a hacukában.Irasbelin levehettük a zakót, de a szóbelin már fel kellett venni, mert a vizsgabizottság előtt illendően kellett megjelenni.Arról a rohadt nyakkendőről már nem is beszélve, hogy attól is alig kaptam levegőt.Amikor vége lett az egésznek(Hála Istennek!),az egész fehér ingem totál átizzadt, a lábam is a fekete zokni miatt, mert csak az illet a nadrághoz,az ünnepi cipő meg kikezdte a sarkamat.Egy rossz rémálom volt az a maskara, azért nem is veszek fel sohasem öltönyt!

A kérdésre visszatérve, ahogy egyes lányok szenvednek a harisnyától, ami érthető is,a fiúknak is megvan a maguk baja az ünnepi ruhával.Én már csak tudom.

Egy volt lány osztálytársam mesélte el nekem, amikor a gimiben érettségizett, hogyan csinálta, hogy nem vett fel a szoknyához harisnyát.Fogta magát,és tök simára leborotválta a lábait, majd fehér blúz,fekete szoknya,és egy elegáns szandállal megoldotta a dolgot.Mustrálták persze a pedagógusok, de inkább nem szóltak neki semmit.A végén meg a többi lány egymás után mentek be a wc- re levenni a lábukról a harisnyát, mert már a meleg miatt rájuk volt olvadva.Bánták is, hogy nem hallgattak rá.

2018. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz végülis, de szerintem az alkalom megkívánja. Szerintem sokkal esztétikusabb a láb harisnyával, mint nélküle. Persze, nyilván úgy mész, ahogy jól esik, de ha már ünneplő, akkor az harisnyával sokkal elengánsabb. Nyilván nem a ruházat, hanem a tudás számít, viszont az öltözék is befolyásolhatja a megítélést. Szerintem sokkal komolyabb megjelenést kölcsönöz egy elegáns öltözet, mint egy laza. Arról meg nem is beszélve, h ez a felnőtt életetek első komolyabb ceremóniája. Már pedig a felnőttek sokszor olyan dolgot is kénytelenek megtenni, amot nagyon nem akarnak... és ezek sokszor sokkal rosszabbak annál, minthogy vegyél e harisnyát, vagy ne! Na mindegy, Te tudod, Te érzed, az én véleményem az, h az ünnepli ruhához illik harisnyát húzni, mert a csupasz láb nem elfogadható jónéhámy eseményen, és szerintem az érettségi is pont ilyen. Amúhy meg etikettről kár is vitatkozni, vagy ész érveket keresni. Pl azt is mindenki tudja, h ha főtt kajához kenyeret eszünk, akkor azt törjük, nem pedig harapjuk. Ha jobban bele gondolunk, ennek sincs semmi értelme, mégis a legtöbb ember ehhez tartja magát...
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!