Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak az első mosás után...

Miért csak az első mosás után látszik egy pólón, hogy rosszul szabott?

Figyelt kérdés
A boltban teljesen pontos szabásúnak tűnt, de az első mosás után olyan csálé lett, hogy alig tudtam összehajtani, a nyaka is eldeformálódott. Miért? Elárulja valami ezt egy új holmin? Vannak intő jelek, amit észre lehet venni akkor is, ha szabályosnak és jó minőségűnek tűnik az új ruhadarab?
2018. máj. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó a szemed. Már vásárláskor látni lehet, hogy az áru selejtes vagy nem. Szerintem csak ki kell vasalnod azt a pólót, ennyi a baja semmi más.
2018. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl magas hőfokon lett mosva, azért deformálódott el.
2018. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan hőfokon lett mosva, mint a többi, évek óta meglévő póló, melyek teljesen alaktartóak. A boltban pedig minimum tíz percig csak az anyagot, a varrás minőségét és a szabást nézegettem.
2018. máj. 12. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A szalirany valószínűleg nem jó. Ez tényleg főleg mosás után látszik.
2018. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!