Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A KiK textiláruházban kapható...

A KiK textiláruházban kapható ruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Sose mertem ruhát venni ott, mert olyan igénytelennek tűnik az egész üzlet, meg a ruhák is "túl" olcsók, de Bécsben is láttam ilyen boltokat. (Vagy ott is megveszik az ultragagyit, ha olcsó?)

Ti próbáltátok már? Jó minőségűek a ruhák?



2018. máj. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kabát, zokni tartós volt, mást nem vettem ott.
2018. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A minőség nem rossz az árhoz képest. Inkább csak sok a rossz fazon és öregek minta. De mostanság mintha fejlődött volna kissé.
2018. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a minőség tényleg nem rossz, én pizsamát vettem ott és már 3-4 éve megvan, jó állapotban van. De a ruhák stílusa tényleg elég ódivatú/igénytelen
2018. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ott sok szep holmi. Fehernemubol telen tankoltam fel (melltarto, bugyi, zokni, harisnya), de vettem ott mar kendot, leggingseket, szoknyat, polokat is, egyik se giccses, vagy agyonmintazott. Jo minoseguek. A nadragok nem tetszenek, azokat en is odivatunak tartom, skinny fazonut nem hiszem, hogy lattam. Talan a Pepco hozza hasonlo bolt.
2018. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Diszkont, de teljesen rendben van. Mikor kicsi voltam, anyukám minden gyerekruhámat ott vette, mert amúgy is kinőttem, de a minősége teljesen rendben van. (Ausztriában nőttem fel.)
2018. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az árért nem rossz, bár nekem ott vásárolt farmer kb 3 hónap hordás után szét repedt, soha életemben nem repedt még szét farmerem, lehet gyártás hiba de azóta kerülöm őket.
2018. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt a 3 hónap hordást úgy értem, hogy persze nem ezt hordtam állandóan, jó ha 5x vettem fel 3 hónap alatt..
2018. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én duciként csak ott találtam farmert, és már több, mint egy éve bírják. Nyilván felváltva hordom.

Bugyikat zoknikat szeretem onnét, azok is tartósak :)

2018. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!