Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra megyek. Milyen...

Állásinterjúra megyek. Milyen színű galléros pólót milyen színű nadrággal tudok kombinálni, fehér vászoncipőhöz?

Figyelt kérdés

Ez a cipő:


[link]


A vállalat autóipari szektorban tevékenykedik, mindenképpen komolyabb színekben gondolkodom, ám a galléros pólótól nem akarok megválni.



2018. máj. 12. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, minek jelentkezel oda, menedzsernek vagy segédmunkásnak? Bár még a segédmunkásnak se javasolnám, hogy vászoncipőben és galléros pólóban menjen állásinterjúra. Vegyél fel egy fehér rövid ujjú inget egy sötét nadrággal és egy rendes cipővel.
2018. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A vállalat honlapján hasonlóan öltözködő embereket láttam, így ehhez próbálok igazodni.
2018. máj. 12. 09:33
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted ugyanúgy öltözködik az ember az állásinterjún, ahogy majd a munkája közben is fog? Alkalmi ruházatról hallottál már?
2018. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. máj. 12. 09:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pozícióról van szó? Teljesen másban gondolkodnék.
2018. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj galléros pólóban és sportcipőben. Interjún legalább egy fokkal elegánsabban öltözz, mint amit a honlapon látsz. Ha majd ott dolgozol, lehet lazulni.

Nem kell persze öltönyben menni az interjúra, egy ing-nadrág-félcipő megfelelő. Nagyon kellemetlen tud lenni, ha alá- vagy nagyon túlöltözöd az interjúztatódat.

2018. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy bőr cipő, farmer (nem szakadt, nem kőmosott), cipőhöz illő bőr öv, világos ing (egyszínű, apró mintás is okés). Ehhez tehetsz fel egy napszemüveget, amivel kicsit lazábbnak hathat.
2018. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Napszemüveg állásinterjúra?

Ennél rosszabb tippet még nem hallottam.

Rendkívül rossz benyomást kelt, ha el akarod takarni a szemedet.

Kérdező, miért nem válaszolsz arra, hogy milyen munkát keresel?

A fehér vászoncipő ugyanis nem jó ötlet, ha valami magasabb vagy felelősségteljesebb állásra jelentkezel.

Nem kötelező öltönyben menni nyakkendővel, de azért úgy kell kinézned, hogy rád merjenek bízni valamit.

A lezser öltözködést hagyd arra az időre, amikor már ott dolgozol.

2018. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Természetesen nem az irodában gondoltam a napszemüveget...hanem ha út közben kellemetlenül érezné magát elegánsan az illető.
2018. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hajlottam a segítő szavakra, végül egy felélalkalmi sötétkék nadrág, dupla galléros, apró kockás sötétkék-kék-fehér ing, valamint alkalmi fekete bőr öv és fekete bőr cipő lesz rajtam. Plusz egy fémpántos karóra. Remélem nem öltözök túl, irodai munkára jelentkeztem, legalább a szándékot lássák bennem. A ruha alatt meg úgy is ott van az ember, akinek majd termelnie kell.
2018. máj. 12. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!