Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Napi használatra tornazsák...

Napi használatra tornazsák megszokott női táska helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek mennyire ciki illetve mennyire lenne jó egy normális tornazsákot használni sima oldaltáska helyett nők esetében? Pl ilyet: [link]

Ti bevállalnátok napi használatra?


2018. máj. 12. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel nincs ezzel baj, ha fiatal vagy. Ha fiatal és csinos vagy, akkor meg bármit horhdhatsz, úgyis az maradsz. :)
2018. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha 18 alatt vagy, oké, amúgy nem. Egyáltalán nem NŐies.
2018. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van egy, igaz, ettől sokkal olcsóbb volt. Általában nem azt használom, de ha mondjuk a húgommal megyek sétálni, és csak minimális mennyiségű cuccot viszek - pl. kulcs, papírzsepi, innivaló -, akkor ez sokkal jobb, mintha a rendes táskámat cipelném. Kisgyerekkel nem mindegy, szóval gondolom, anyukáknak is jó lehet. Ha ki akarok öltözni, majd akkor leszek nőies. 19L
2018. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha ilyen trendibb fazon, akkor szerintem nem rossz. Valamelyik évben az egyik divat blogger is hordott ilyet.

Bár nem tudom hogy most mennyire divat. De ha tetszik, hordd. Nem rossz.

2018. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Itt a másik fele:

A terep minta nem tetszik, ha más lenne lehet felvenném, de nem munkába. Csak valami laza programra.

2018. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Csak nehéz dolgot ne rakj bele mert akkor a vékony pántjai miatt vághatja a vállad szerintem. De sétáláshoz, fesztiválra, kicsi bevásárlásra, vagy ahhoz hogy benne legyen a mobilod, irataid, üdítő, esernyő arra jó.
2018. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem, hülyén néz ki.


Egy normális pl. szövet hátizsák! miért nem jó? Az legalább csajos is.

Én mindenhová azt hordok.

2018. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!