Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a cipő?

Szerintetek jó ez a cipő?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, de félek, hogy beleizzadna a lábam(mivel műanyag) és nem tudom mennyire lenne strapabiró?

Viszont jó lenne, mert vízlepergetős is és nagyon beleszerettem *-*



2018. máj. 13. 11:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó:

[link]

2018. máj. 13. 11:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Kulcsszó: szerelem??

Amúgy nekem nem tetszik, de ha neked igen, vedd meg.

2018. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létezik ám slipon zokni is.
2018. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 ez olyan női dolog :D


#3 és az mit tud?

2018. máj. 13. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép,de egyébként nem tudom,mennyi ideig fog kitartani. Ha mindennapos használatra tervezed; akkor hamarabb szétmegy, ha meg tornaórára, akkor is fél év alatt talán. De amúgy mondjuk átmenetileg jó; meg talán nem is kerül annyira sokba; én egyszer ilyenformájú tornacipőt 700 Ft-ért vettem; osztálytársam másutt 2000-ért. Szóval, hogyha nem sajnálod, meg annyira tetszik; de mondjuk akkor sem tudom, mennyire éri meg; de felőlem hordhatod. :) Meg amúgy mégegy, ezeknek a sima egyszerű tornacipőknek a mintás változatai lehet, hogy keskenyebb lábú embereknek készültek; mondjuk én ilyet kínaiban próbáltam; na, abban az egyik lábujjamat mindig nyomta; azt nem is vettem meg. Egyébként a másik jó volt, ami minta nélküli volt, mondjuk azt egy másik kínai üzletben vettem; átmenetileg jó volt, az volt az, amelyik tornacipőként pár hónapig bírta. Amúgy kellemes; meg ha neked megéri, akkor vegyed meg; meg amúgy úgy érzem, nagyon jól éreznéd benne magad; ha ezt hordanád; szóval, ha a szüleid belemennek; megengedik; akkor éntőlem oké; viszont mindent jobb minél hosszabb, tartósabb időre vásárolni. Hogy akkor mikor megveszed, akkor nem olyan olcsó, viszont nagyon megéri, mert nem gyakran kell rosszminőségű cipőt venni, hanem 10 évig is hibátlanul bírja. És akkor nem 3havonta, meg félévente veszel két-három-négy-öt-hatezrekért; hanem egyszer 10000ért, de az nagyon ottvan.
2018. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
#2 vagyok, én is csaj vagyok, de akkor is hülyeség ezt odaírni kulcsszónak.
2018. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik!!
2018. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvettem és imádom😍😍😍
2018. máj. 14. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

:D


Kívánom, hogy tartson ki sokáig:)

2018. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*mármint,őszintén
2018. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!