Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak a térdnadrág most...

Férfiaknak a térdnadrág most tényleg gáznak számít?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy most a rövid sort a divat nyáron de az nekem nem áll jól mert vékony a lábam és olyan mintha szoknya lenne rajtam.

2018. máj. 15. 02:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Kit izgat?? Olyat vegyél amiben jól érzed magad! Nézz szét az utcán, látni ilyet is olyat is.
2018. máj. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Most te tényleg az alapján oltozol h mások szerint mi a divat?

Amúgy meg a normális pasik nem divatfuggok, vagyis nem fogják kidobni a kedvenc bermudajukat csak mert állítólag nem divat.

2018. máj. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Akinek gáz, az legyen echte divatos, akkor is, ha pocsékul érzi magát cuccaiban.
2018. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, csak itt nem tetszik egy embernek a térdig érő és terjeszti.
2018. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem itt olvastam már nem emlékszem hol hallottam de tényként volt közölve hogy köztudottan gáz a térdig érő, olyan mint a zokni szandállal.
2018. máj. 15. 16:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Ebben is venne van: [link]
2018. máj. 15. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Az van benne hogy rövid nadrág nem ér térd alá és hogy ne hordj 15 éve divatjamúlt sokzsebes rövodnadrágot.

Jajj, nagy gond van a ruházkodási érzékeddel.

2018. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen és a térdnadrág általában azért térdnadrág mert térd alá ér :)

Tényleg nem értek a divathoz ezért kérdeztem meg.

2018. máj. 15. 17:46
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Több okból is az mégpedig azért mert mindenkin ez van és így nem leszel egyedi,semmi haszna mert a comb nem barnúl csak a lábszár és levetkőzve elég röhejes kinézetet nyújt.

Illetve a mozgás is korlátozva van meg a szellőzés is mert 30 fok felett már ennyi erővel lehetsz hosszúnadrágba is.


Ha már itt tartunk a nőknek ebből a szempontból több eszük van mert anno ők maradtak a shortnál nem úgy mint a férfiak.

2018. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

*homlokracsap*

”térdnadrág általában azért térdnadrág mert térd alá ér”

Ja, 15 éve...


Vegyél ilyet teve színben:

[link]


[link]

2018. máj. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!