Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy kosárméretű, kevésbé...

Nagy kosárméretű, kevésbé "jól álló" formákkal rendelkező sorstársaim, hordtok pántnélküli melltartót?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék pántnélküli ruhát viselni, de sajnos genetikailag nem elég, hogy magy a cicim, de még nagyon lóg is (nem, nem megereszkedett, sajnos tényleg lóg). Még sosem volt rajtam pántnélküli melltartó, nem tudom mennyire tart. Van tapasztalatotok?
2018. máj. 18. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semennyire se tart, nekem 75C/D mellem van nincs megereszkedve de a méretéből adódóan kell a tartás. Ezek a pántnélküliek sajnos csak a kisebb mell esetén megfelelőek. Ráadásul már nagyobb méretnél kihívás találni is.
2018. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, nekem kicsi a mellem és így sem tart rendesen, logikus is, pántok nélkül nem tud tartani.
2018. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tökéletes méretet választasz, akkor ad annyi tartást, hogy alkalmanként elmegy. Én spec feszélyezve érzem magam a 100% tartás nélkül.
2018. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne hordj ilyet ha lóg a melled, mert nagyon hülyén néz ki és mindenki látni fogja főleg ha még át is látszik
2018. máj. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért se eröltesd mert nem állna jól. Szemezgess inkább az alkatodnak megfelelő ruhát: optimálisan dekoltáltat.
2018. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :'(
2018. máj. 19. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet a cicire cuppanó zselé bigyóval? 🤔


Tesómnak bejött, csak ilyet használ pántnélküli felsőkhöz.

2018. máj. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.: mivel sajnos durván lógnak a cicijeim, így a zselébigyót meg egyéb melltartó nélküli megoldasok nálam szóba sem jöhetnek, de szerintem ez minden nagyobb kéretű cicinél igaz, azárhogy is áll, hogy ilyennel ezt nem lehet megcsinálni.
2018. máj. 20. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tökéletes a tartása, de én találtam olyan melltartókat, amik tökeletesen tartanak. Annyi, h mindnek van egy szilikonos csíkja, így nem csúszik le.
2018. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz vele.

Így most nagy cicis szolid cukiság vagy 🤗


Amúgy meg mesterkélt bugyuta tramplinak fogsz tűnni, ha nem jön be

2022. ápr. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!