Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni?

Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nem tudom másokat zavar-e, de én sehol se találok magamnak normális pólókat vagy felsőket.


Olyan felsőket keresek, amik tovább mennek és kicsit elegánsabbak vagy különlegesebbek, nem egyszerű pólók,topok vagy mintás felsők,de azért nem olyan elegánsak, hanem utcára valóak.:)

Tudna valaki segíteni?:D



2018. máj. 22. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Orsay-ban esetleg. De szerintem a H&M-ben is lehet jókat kifogni. Vagy talán még Zara:)
2018. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a stílusom, inkább elegánsabb ruhákat hordok, de elég változó, hogy hol vásárolok. Találtam már magamnak a New Yorkerben is elegáns felsőt, de van az Orsayből is cuccom, Mango, H&M. Outletekben is körülnézhetsz, ha drágább kategória is jöhet, akkor Zarában nagyon szép ruhák vannak. Az ilyen fast fashion üzletekben is ki lehet fogni elegáns ruhákat, kérdés az, hogy éppen jó minőségűt találtál-e meg :D
2018. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Igazabol elkeserito neha, nagyon ritkan talalok egy elegansabb darabot, anyum is azt dicserte, hogy tenyleg par ruham van csak, de azok tenyleg kulonlegesek es szepek.

Valahogy nem szeretek egyszeru polokban jarkalni:)

2018. jún. 6. 03:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!