Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Romwe-ról ha rendelek lesz...

Romwe-ról ha rendelek lesz vám a csomagon?

Figyelt kérdés

59 dollártól ingyenes, ha ennyiért rendelek lenne?

És ha 80-ért rendelek?



2018. máj. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben 22 euró a vámhatár ami átszámítva $25, nekem eddig $40 volt a max amit nem EU-ból rendeltem és nem vámolták meg. 59 necces, nem tudom mennyi a max amit még átengednek de $80-os csomagot tuti biztos hogy megvámolnak .
2018. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akit érdekel, vám nem lett a csomagon, azonban a rendelt cuccok 90%-a eleg hulladék minőségű, amit én nem hordanèk utcára. Sajnos csalódás volt én többször nem rendelek, mert csak 59 dollár felett ingyenes a szállítás. Volt közte jó cucc is , de a rendelt dolgok mennyiségèt nézve nem jó arány.
2018. jún. 12. 22:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki olvassa javaslom ne rendeljen az oldalról. Nem jött meg egy termékem (ami miatt rendeltem eleve). Többször is kerestem őket ügyfélszolgálaton össze vissza hazudoztak, hogy majd elküldik , most nem elérhető. Fent van az oldalon újra és jelzi, hogy elérhető de azt írják amúgy nem elérhető. Egyértelmű,hogy hülyére vesznek, hazudnak.A termékek minősége silány és egy nagyobb leárazáskor is tudok venni ennyiért cucckat rendes boltban, ahol megnézhetem, felpróbálhatom és nem hazudoznak. A pénzt azt hiszem visszatérítették nagy nehezen de még nem néztem meg. Inkább rendeljetek máshonnan.
2018. jún. 23. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!