Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy, mikor veszitek fel...

Ti hogy, mikor veszitek fel azokat a ruhákat, amiket lényegében azért vettetek, hogy a párotokat kicsit meglepjétek?

Figyelt kérdés
Vettem egy fekete tapadós ruhát, ami elől dekoltált, push up is van benne, illetve a pántja bőr és elől mellrésznél is van egy bőrcsík. Tudom, hogy nagyon fog tetszeni neki, viszont hogy vegyem fel, mikor, hogy ne legyen az, hogy mindenki rám csorgatja a nyálát, miközben csak neki szól.
2018. máj. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Otthoni randi? Főzz finom vacsorát, bor, gyertyák, virágok, szépen megterítve, lágy zene. Mindketten szépen kiöltöztök és romantikáztok kettesben. Pasim imádja, mikor így "randizunk" ráadásul ott helyben lekerülhet a ruha.
2018. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, abban várom.
2018. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen merészebb ruhákat a lakásban szoktam felvenni, lehet csinálni vagy akár rendelni valami finom vacsorát, és akkor meg is van az alkalom hozzá. Csak ne felejtsd el, hogy az összhatás egy szexi magassarkúval lesz az igazi, szóval attól még, hogy otthon vagy a párodnál vagytok, legyen rajtad cipő vagy szandál! Vannak sokan, akik be vannak feszülve, ha lakásba cipővel lépnek, ha közéjük tartozol, egy-egy estére ezt engedd el, nem lesz belőle semmi baj :)
2018. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!