Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az Orsay minőség...

Mit gondoltok az Orsay minőségéről? Szeretitek, szoktatok ott vásárolni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
szerintem tipikusan olyan minőség mint a többi fast fashion üzlet, kicsit túlárazott, persze lehet jó minőségű dolgokat is kifogni, meg gyatra minőségűt is
2018. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Időpont ma 18:22

Ez minden egyes boltról elmondható, független attól, hogy mit árulnak. Mindenhol vannak jobb és rosszabb minőségű dolgok. Közhelyes voltál.

2018. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szeretem, bár mostanában ritkábban találok olyat, ami tetszik. Engem leginkább az fogott meg benne, hogy csinosabb, letisztultabb, nőiesebb ruhákat árulnak, de azért mégsem túl elegáns (persze, van az is) és nagyon szép színekkel dolgoznak pl. nekem ezek a pasztell színek nagyon tetszenek, illetve nagyon sok a virág minta is, amit szintén szeretek. A minőségével nekem nincsen problémám, eddig minden ott vásárolt cuccom jól bírta.
2018. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok szép ruha van,ami különlegesebb,mint a tipikus Bershkás darabok.

Egy bajom van vele,hogy újabban még a 32es is leesik rólam. Nem fogytam,régen a 34es ruháik jók voltak rám(mai napig kiválóak a régen vásárolt ilyen méretű darabok),viszont az újak mintha nagyobbak lennének.

2018. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak onnan ruháim, amik már 2-3 éve megvannak és még mindig jól néznek ki. A kardigánom nem bolyhosodott ki stb. Ugyanez nem mondható el a Zara vagy H&M-es ruháimról, amik nagyon rövid idő alatt rongyokká váltak.
2018. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!