Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete, vászon Converse cipő...

Fekete, vászon Converse cipő 8. os ballagásra?

Figyelt kérdés
Szerintetek helytálló egy ballagáson ruhához converse? Semmi extra ruha,egy kerek nyakú (semmi kivágással rendelkező),felül derékig testhezálló,deréktól lefelé pedig szoknya jellegű térd felé ér 4-5 cm-rel. Nem lesz rajtam nagy smink sem,csak ha kell korrektor,púder és szempillaspirál. A hajamat fodrász készíti lesz benne fonás de össze lesz fogva egy laza kontyba. Vélemény?

2018. jún. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A főkérdésnél is "istenem😰" volt a reakcióm azthittem fiú vagy, de tovább olvasva hogy szoknyához fodrászos hajhoz akarod az már inkább a vicc kategóriába tartozik nálam.
2018. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 supra01 ***** válasza:
55%
A ballagás az egyik legszebb ünnep, amiben része van az embernek az életében. Add meg a módját annak, hogy illőn elbúcsúzz az iskoládtól, tanáraidtól és társaidtól, akikkel lehet, hogy már soha az életben nem találkozol már!
2018. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én is teljesen abban a hitben voltam, hogy fiú vagy. Még akkor is azt írtam volna, hogy ne. Így meg pláne! :) Smink, frizura, fekete Converse tornacipő? Ne máá!
2018. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Neked kell, hogy megfeleljen a ruha, nem másoknak. :) Nem tudom, hogy mennyi köze van bárkinek is ahhoz, hogy mit veszel fel. Szerintem semmi.
2018. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

4. a véleményünket kérte, ezért írtam azt, amit. Egyébként ki a fene foglalkozna vele, mit vesz fel? :) Szerintem ő sem akarja, hogy rajta nevessenek. Mert hát igen, manapság már minden megy mindenhez, csakhogy ez egy ünnepség frizurával, csinos ruhával.


3.voltam

2018. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor már inkább egy flip-flop papucs:D Ha lány vagy, ha fiú, ballagásra alkalmi ruhához nem veszünk Converse cipőt.
2018. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Évek óta erodálódik az öltözködés. Egyre több kérdés jön arról, hogy mehet-e esküvőre rövid gatyában, érettségire pólóban, ballagásra sportcipőben.

Hétköznapokon már úgy öltöznek, mint a strandon, de hogy azt az évi pár alkalmat sem bírják ki normális ruhában, az szánalmas.

2018. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!