Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Ha valaki rendelt már...

SOS! Ha valaki rendelt már innen az válaszoljon! Help Ki rendelt már innen?

Figyelt kérdés

[link]

Rendelni akarok innen a Bershkárol de csak kártyával lehet fizetni . Meg bizható? Úgy nem lehet hogy a futár hozzá ?



2018. jún. 3. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapja rendeltem egy dzsekit 5.napra el is hozták szóval van házhozszállítás.
2018. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én úgy akarom hogy hozza ki a futár és úgy fizetek neki
2018. jún. 3. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy nem lehet, csak kártyával.
2018. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne lehetne rendelni kártyás fizetéssel. Angliában már nagy részt online vásárolnak az emberek. Én még a heti élelmiszer bevásárlást is. Magyarországon még mindig nem mérik neten használni a kártyákat. Na bocsi az offért. Szóval ha annyira parázol csinálj egy paypal számlát a legtöbb webshopo.tudod használni. Egyébként egy eladónak se érdeke becsapni még ebayen sem.Hanem eladni akarnak, jó visszajelzésekkel. Egyébként az oldal megbízható, egy elég ismert márka biztos hogy ki fogják küldeni. És legtöbb futár nyomon követhető egy számmal amivel mindíg meg tudod nézni épp merre van a csomagod.
2018. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!