Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki márkás felírású...

Gábor19... kérdése:

Nem ciki márkás felírású pólókat, pulcsikat hordani?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam amikor egy sima felsőn közepes vagy nagy betükkel fel van írva a ruha márkája (kappa, puma.. stb)

Nekem egy kicsit jampizásnak tűnik😀


2018. jún. 6. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Lányként mondom, hogy teljesen egyetértek. A Levi’s-es pólóktól konkrétan agyf.szt kapok már...Ugyan úgy a hatalmas Ralph Lauren logóktól is. Ezerszer inkább egy bandás póló...

Az Adidasnál pl. az egyszerű fekete, oldalt fehér csíkos pulcsi, nadrág ilyesmik az oké, de tényleg annyira átlátszó ha teljesen a másik ember képébe van nyomva a felirat..

A legviccesebb, ha még le is rí róla, hogy replika..:D

2018. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem. Főnököm járkált akkora Chanel feliratos táskával, hogy eltakarta az egész nőt. Jobb szeretem, ha egy öltözék szolid.
2018. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a bajom, hogy már az eredetit is cikinek érzem. Mert már a Lakatos Vanesszák is Chanelos meg Dolce-s ruhákba járnak, hogy már ezek is a védjegyük lett mint az arany. Kreolos bőröm van szeretem az aranyat de nem merem fel venni mert full cigánynak néznek, meg még megdobnám egy Chanel táskával mehetnék a telepre.
2018. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rohadt gáz:D

Gucci felirat, meg RL-en 30x25cm-es mintában.

Aki szerint ez menő hát... gratulálok.

Normális ember nem igazán hord ilyeneket mert a legtöbbje ótvar sz.rul is néz ki, amellé hogy az eredeti rohadt drága is. A ,,divatosságot" pedig nagyrészt az ára adja és nem a kinézete ezeknek a márkáknak. (vagyis inkább a nevük)

2018. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy normális embert nem érdekli, hogy a másik mit hord amég nem abszolút igéntyelen az illető (szakadt, büdös, stb.).
2018. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem az
2018. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, eredeti, minőségi, vagy gagyi koppintás
2018. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem zavar, nem tetszik de nem érdekel. De azt megszoktam mosolyogni amikor nagy divatházak, óriási logóit viselik magukon, általában pocsék minőségű holmikon.

Kinek mi, szerintem ízléstelen.

A másik kedvencem amikor a holmi kinézetre ugyanaz, mint a nagy márkáé, de a logó az eredetinek egy hamis verziója. (pl. Gucci replika, két karikával a GG helyett) Az inspirálta dolgokkal nincs bajom, de akkor hagyják le a logót vagy használják a sajátjukat. Aki olvasott már divatlapot úgyis tudja, hogy a táskád közel sem volt 2000euró

2018. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!