Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak azt a lábbelit nevezik...

Csak azt a lábbelit nevezik körömcipőnek, aminek tűsarka van, vagy lehet vastagabb sarka is?

Figyelt kérdés

Nemsokára mennem kell valahova, ahol ki van kötve, hogy körömcipőben kell jönni.

Az eddig tiszta, hogy zárt, nem lábujjvillantós szandálban kell megjelennem.

Viszont a tűsarkúra allergiás vagyok. Egyrészt borzalmasan mutat rajtam, másrészt szeretném benne minél komfortosabban éreznem magam, habár alapvetően 12 centinél alacsonyabb cipőt nem vagyok hajlandó viselni.

Inkãbb a kicsit robosztusabb sarkú platformos modelleket szeretem.


Tehát... akkor lehet egy körömcipőnek erősebb sarka?

Természetesen nem teletalpúra, holdjáró talpra, hanem egy hasábsarokra gondolok.



2018. jún. 6. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A körömcipő felsőrésze zárt, nem szandál és magassarkú. Lehet csak 2-3 cm magas, a 12 cm már tűsarkú. Ha vastag a sarok, akkor már nem körömcipő.
2018. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A körömcipő nem egyenlő a tűsarkú cipővel. Normál sarokvastagság, tehát se nem tűsarkú, se nem kocka/rombusz/platformos sarkú-talpú.
2018. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!