Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyomulnak annyira...

Miért nyomulnak annyira külföldön hogy a pasik is hordjanak nylonharisnyát? Cikk alul

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég komoly piaci szegmens lenne a gyártóknak.
2010. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
hehe el bírom képzelni ahogy 1 szőrös pasi egész napos meló után lehámozza magáról azt a nylon harisnyát XD lennének ott aromák, azt hiszem...
2010. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap voltunk biciklizni,láttam egy rövidnadrágos pasit papucsban nylonzoknival:D
2010. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Remélhetőleg csak nem fog elterjedni :)
2010. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nézzétek meg!

[link]

Nagyon lol! 18/L

2010. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A nagyobb világcégek is már forgalmaznak. Itt egy példa.

2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak a piac miatt csinálják?
2010. jún. 16. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert van rá igény és kereslet, külföldön már 4-5évvel ezelőtt divattá vált, ezért ajánlják gondolom. Nálunk nem lett divat, mert nagyon buták és megbélyegzők az emberek zöme. De azért már manapság elfogadott azért, de nem divat, csak kevés férfi hordja úgy,hogy látszódik. Én is sokáig nadrág alatt hordtam, de rájöttem, hogy ebbe nincs semmi amit szégyellni kellene, szeretem hordani, főleg nylont, de más anyagút is rövidnadrággal pl.
2014. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!