Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baba-mama fotózásra előnyös...

Baba-mama fotózásra előnyös haj/smink/ruha?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megyek a kisbabámmal fotózásra, tanácsot szeretnék kérni, szerintetek mibe menjek, hogy legyen a hajam? Van rajtam 10 kiló súlyfelesleg még, szóval ilyen deréktól felfelé képeket szeretnék a babámmal. Vállig érő hajam van, ha ki van engedve, szerintem kerekebb az arcom, viszont összefogva sehogy sem fog mutatni a képen.

Gondoltam, vennék fel fehér háromnegyedes ujjú felsőt, a babámat meg halvány rózsaszínbe öltöztetném. A fehér is nagyon kövérít? Válasszak inkább sötétebb ruhát?

Nagyon megköszönném, ha tudnátok tanácsot adni, haj ötleteket meg akár videó formájában is várok (persze, ami könnyen elkészíthető). Nagyon köszönöm.



2018. jún. 8. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha problémád van magaddal, miért mész most fotózásra?
2018. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt nem rajtam lesz a hangsúly, hanem a babámon. Szeretnék néhány fotót magunkról emlékbe úgy, hogy a lehető legtöbbet hozom ki magamból. Szerintem egy jól megválasztott ruha, haj nagyon sokat segít, ebben kértem tanácsot.

Az pedig, hogy van rajtam szülés után súlyfelesleg, a világ legtermészetesebb dolga, annyira hiú nem vagyok, hogy ezért kihagyjak egy lehetőséget, hogy a kisbabámmal megörökítsenek minket.

2018. jún. 8. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha felpróbálod a ruháidat, és belenézel a tükörbe, biztosan látni fogod, hogy melyik jó és melyik nem.

A frizurádat is úgy csináld meg, ahogy eddig megcsináltad, szeretted, egy-egy alkalomra. Én besütném hullámosra vagy beszárítanám.

2018. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!