Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Calvin Klein van olyan jó,...

A Calvin Klein van olyan jó, mint az Intimissimi?

Figyelt kérdés

Intimissimi mikroszálas slipjeim vannak, imádom az anyagát, eddigi életem legjobb alsógatyái, olyan, mintha nem lenne semmi az emberen, mégis nagyon klasszul tart, miközben nem szorít, nem nyom el semmit.


Viszont nagyon tetszenek a CK slipek is, szerintetek érdemes venni, van ilyen kényelmes és egyben dekoratív, vagy visszalépés lenne az Intimissihez képest? ( Kérésre küldők privátban képet, ha tudni akarjàtok, miről beszélek.)



2018. jún. 9. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mind ugyanolyan! csak más rajta a logó, és kinézetre más picit.


Ha igényes tartást akarsz, akkor Anita fehérneműt vásárolj,

vagy próbálj sportmelltartót, sport alsót.

2018. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
FÉRFI VAGYOK
2018. jún. 9. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátom 2 alsóra esküszik: piacos, magyartermék 100% pamut és CK :D Szóval ha tudod, hogy látszani fog, akkor szerintem érdemes beruházni pár darabra, ami dekoratív is, mindennapi nyúzásra pedig kellemes pamt anyagút.
2018. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!