Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák! Vennétek a lányotokna...

Anyukák! Vennétek a lányotoknak Calvin Klein melltartót?

Figyelt kérdés

Esetleg, ha ti nem is vennétek neki, engednétek, hogy ő vegyen magának?

Illetve, engednétek, hogy a szünetben a CK-t felsőként hordja?

[link]


2018. jún. 6. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Melltartóként igen, de így ahogy a képen van, így nem engedném hordani.
2018. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Ez melltartó nem top. Van neki mert vettünk de ő rendeltetés szerűen használja. Szerencsére nincs hajlama arra, hogy prostinak öltözzön.
2018. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Én nem vagyok anyuka, csak egy anyuka lánya, az is jó?

Nekem megengedné, nem jut eszembe semmi, ami miatt nem vehet magának valaki CK melltartót. Nem valami olcsó mondjuk, én ajándékba tuti csak ünnepre kaphatnám, pl. névnap, de ha van rá pénzed...

Felsőként, hát nem tudom, kb. 16tól engedte volna szerintem (bár haspólót nyaranta nagyjából 14 évesen kezdtem hordani), de ezen azért látszik hogy eredetileg nem póló, szóval szerintem 16. Esetleg a nyaralóövezetben 14.

2018. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mivel melltartó, topként nem hordhatná.
2018. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem engedném, hogy melltartót felsőként hordjon.


Nem vennék, de ha magának vesz csak nyugodtan. Nem hiszem hogy megtenné mondjuk, nyilván nem azért vesz valaki ennyire túlárazott melltartót hogy normálisna ruha alatt hordja. Úgyhogy visszatértünk az elejéhez, hogy felsőként úgyse engedném hogy hordja innentől meg felesleges megvennie.

2018. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én csak a gyerek vagyok, de nem vetetnék a szüleimmel, mivel drága és sajnos nem állunk hiperszuperül anyagilag. Sokkal kevesebb pénzért is kapható olyan melltartó, ami pont ugyanennyit "tud" úgymond. Persze nem tiltanák meg, ha saját pénzből akarnék venni, de én ennyit tuti nem egy ilyen mezei sportmelltartóra költenék, hanem inkább valami csipkecsodára :D

Felsőként hordani utcára meg egyszerűen gáz és kész, mivel ordít róla, hogy alsóruházat. Ennyi erővel a pasik is hordhatnák a CK alsógatyát minden más nélkül.

2018. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
97%

Ez is ugyanolyan melltartó,póló alá való,nem felsőként használatos.

Gondolom egy ilyen márkát a közönségnek mutogatna,a barátját ha van szerintem meg pont nem a melltartó fogja érdekelni,ha esetleg mégis csak normálisan hordaná.

Innentől kezdve felesleges,ha magának megveszi,akkor nem ellenkeznék,de utcára semmiképpen sem engedném így.

2018. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem, mi ez az ujfajta "divat", hogy melltartot kell hordani utcara... Negyzetmeterenkent van egy ilyen lany, tegnap meg fultanuja voltam, hogy az egyik disztyuknak valami cigany hapsi beszolt. Nem eleg az, ha konditeremben meg a strandon mutogatod magad?
2018. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem felsőként se gáz, mert én észre se venném, hogy fehérnemű(ha nem lenne ideírva, nem is gondolnám). Amúgy jó nő, és a "pólója" is szép nagyon!
2018. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném és azt sem hogy vegyen magának úgyis csak azért venné hogy mutogassa ha nem utcán akkor képeken az meg senkinek sem hiányzik hogy egy kislány fehérneműben mutogassa magát az interneten.
2018. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!