Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre mit vegyek fel? 16/l

Esküvőre mit vegyek fel? 16/l

Figyelt kérdés

Július végén apám egyik barátjának az esküvőjére megyünk akivel én is jóban vagyok. Tudom, hogy alkalmi ruha. A probléma az, hogy mik számítanak annak? Egyrészeseket akkor se vennék fel a fizetnének érte. Apám 10 ezer forintot adott rá, hogy vegyek addigra valamit. Szívem szerint kínaiból venném meg, ott viszonylag olcsón tudok találni az árak miatt.


Milyen ruhák lennének jók? Mi számít soknak? Alapjába véve nőiesen öltözködöm, de nem mehetek azokban, túl hétköznapi egy esküvőhöz és alkalmi ruhákhoz.


Soha nem voltam még ilyen eseményen. Az egyetlen ahova fel kellett vennem "alkalmit", az általánosban az év nyitó és záró volt, de az no comment mert mindig fehér ing, fekete szoknya.



2018. jún. 10. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, ha nem akarsz egyrészest felvenni, mert szerintem egy esküvőn az a leggyakoribb. Nekem valamilyen jobb anyagból készült overál jutott az eszembe, abból is a hosszú szárú változat, szerintem elegánsak, pl. ez szerintem még egy esküvőre is elmenne, bár drágább, mint amennyit kaptál rá, így csak kiindulási pontnak linkelem.:) [link]
2018. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A H&M-nek van most külön alkalmi ruha kollekciója, egész csini darabok vannak nem túl drágán. Akár egy jó, hímzett nadrág szatén blúzzal, szolid magassarkúval is mehet szerintem, ha kicsit extravagánsabb a stílusod.

De nézd meg az asos.com-ot is, mindig van leárazás és ott is van alkalmi kollekció.

2018. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg használt számításba jöhet? Gardrobcsere, facebook..sok csoportban hirdetnek esküvőre rucikat. A fekete alkalmi szoknyádhoz választhatsz egy szép vidám alkalmi felsőt, az is jó lehet szerintem.:)
2018. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kínai egyébként nem olcsó ahhoz képest, hogy milyen ócska.

Sokkal jobban jársz egy minőségibb használtruha/secondhand bolttal, nem is drága, egyedi is, és ízléses is.

2018. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik, ami a linken van!😍😍

Viszont esküvőre nem illik feketében, fehében és pirosban menni, bár már sok helyen nem foglalkoznak ezzel az előírással. Javaslom, hogy érdeklődj arról, hogy a menyasszonyt zavarná-e:)

Egyébként vannak nagyon jó blúz-nadrág kombinációk, ha nem szeretnél ruhában lenni, de vedd figyelembe, hogy a nyár közepén a hosszúnadrág nem biztos, hogy kellemes viselet.

Ruhákat is érdemes nézni, lehet találsz olyat, ami tetszik, de persze erre nincs garancia:)

2018. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!