Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershkás cuccok mérete reális?

Wazzzup13 kérdése:

A Bershkás cuccok mérete reális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, érdekel hogy kinek milyen tapasztalata van ebben. Kb 162 cm magas, 55 kg-os lány vagyok.New yorkerben mindig Xs ruhákat veszek, Tallyban is Xs-S, H&m-ben ha Divided akkor inkább S, de a sima H&m márkájú ruhákból mindig Xs-es kell, ezeket már kitapasztaltam. Mostanában vettem a Bershkáról ruhákat, és eléggé le vagyok döbbenve. A mérettáblázat szerint Xs-S között vagyok, viszont mikor rendeltem és kivettem a zacsiból borzasztó kicsinek tűntek, és volt hogy nem is voltak rám jók.

Elég zavaró dolog szerintem, ugyanis nincs mindig keret arra hogy visszaküldje az ember a terméket és rendeljen egy másikat, és sajnos még nem vettem sok ruhát ott hogy tudjam miből mi kell.

Nektek mi a tapasztalatotok lányok? Tényleg ennyire kicsi méretek alapból? Ti jártatok már így?

20/L



2018. jún. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Osszevissza van naluk minden.

En h&mbol, tallybol, pullbol, bershkabol veszek. Amibol szamos meretezes van, 32 kell ram, ami betus abbol ha van xxs akkor az, de ha xs a legkisebb meret akkor az altalaban jo ram.

Bershkaban viszont a 32 altalaban kicsi, fel se jon ram, foleg gatyaknal van ez. A felsoknel meg neha kicsi neha nagy az XS... en onnan nem merek rendelni :/

Remelem segitett ez valamit. Ha bo ruhakat nezel akkor kisebbet rendelj nyugodtan, de farmereknel en hiaba tudom, hogy mindenhol 32-es vagyok, bershkaban altalaban ket meret kozott vagyok, nincs is onnan nadragom, csak felsom.

20L/155/44kg

2018. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, köszönöm :) Ezek szerint nem én bénázok mindig hanem tényleg ennyire kavalkád.
2018. jún. 15. 10:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még tapasztalata szívesen várom.
2018. jún. 15. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a másik véglet vagyok, mint az előző, fix méretem a H&M-ben L, Bershkaban az XL se jön rám.
2018. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes, mert nekem általában a h&m-ben és a bershkában is 38-as a méretem...egyedül a tally volt, hogy nem jött rám a 42-es nadrág ami érdekes, meg a pull&bearben volt, hogy a 38.as nem jött át a combomon, de a 40-esnek meg az öklöm belefért a derekánál...viszont a bershkában pont normális méretezést tapasztalok
2018. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!