Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani online...

Tudnátok ajánlani online ruhaboltot, amiben lehet rendelni "fiúsabb" lány ruhákat?

Figyelt kérdés
Nem szeretek boltban vásárolni,meg nem is nagyon találok magamnak normális ruhákat,mivel nem szeretem az átlátszó, köldökig kivágott, nagamutogatós ruhákat,ezért kb csak a férfi osztályra hagyatkozhatok,viszont elég cikinek érzem,amikor ott nézelődök.Olyasmi érdekelne,pólóból amin akár érdekesebb vagy kicsit geekebb minták vannak, pl.mint egy Rick and Morty-s póló. Ja és az is fontos lenne,hogy ne csak bankkártyával lehessen fizetni.

2018. jún. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Lány ruhákat vegyél magadnak de férfit. Azok mind nagy méretbe vannak. És amúgy meg tartsd be a nemek közötti különbséget mert nem a ciki hanem egészségtelen .
2018. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Online szerintem az Asos oldalán tuti találsz ilyeneket. Itthon pedig a HM basic cuccai között, meg sokszor vannak ott is lazább felsők, pólók.
2018. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem ciki a ferfiosztalyon nezelodni, en a kis termetem miatt a gyerek lany es fiu osztalyra is beszoktam nezni. Max azt mondod, hogy ajandekot veszel, ha kerdezik.


De amugy online en a h&m ferfi reszleget tudom ajanlani, nagyob jok a polok es pulcsik, csak a legkisebb meretet vedd :)

20/L

2018. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!