Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lányok! Miért vesztek...

Fiatal lányok! Miért vesztek fel olyan nadrágot, amiből ki van a feneketek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem minden fiatal lány ilyen, csak érdekelne, hogy az, aki felveszi a fent említett ruhadarabot, mégis milyen okból teszi.

Bármilyen véleményt elolvasok szívesen a témával kapcsolatban, kívülállókét is.



2018. jún. 21. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Tetszik nekik....? A divatnak megfelel...? A baráti körükben többen is hordanak....? Egyébként ez olyan kérdés, ahol majd jönnek az "ezek a mai fiatalok" válaszok? Mert általában ilyenek alatt tudják verni a nyálukat azok, akik a) bigott vallásosak, b) konzervatívak, nem tudnak haladni a korral c) irigyek, féltékenyek, d) magyar mentalitású megmondóemberek.
2018. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Mert annál kisebb ruhadarabot már nem tudnak az utcára felvenni. Most ezt a korszakot éljük, ez a divat, minél többet mutatni.

Bár mikor 11-12 éves kislányok futkoznak ilyen bugyi méretű nacikban meg alul-felül kivágott haspólókban, az azért már KICSIT túlzás, de mit lehet tenni? Azt csinálnak, amit akarnak.

2018. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért vesznek fel olyat? Mert tetszik neki. Ennyi az oka. Neked meg semmi közöd hozzá
2018. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%

Látom neked is feltünt kérdező ez a taszító és értelmetlen jelenség, látvány.

Én is feltettem párszor kérdésnek hogy ha most mindenük kint van akkor tavasszal miért aggódnak azon hogy meddig ér a szoknyájuk hossza mert ha túl rövid akkor esetleg ribizlinek nézik őket, na de most ebben a “rövid” nadrágba nem???

2018. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok fiatal lány, de van egy tippem: szexinek hiszik magukat benne. Többségük az is, kivéve néhány bálnát. És élvezik, ahogy a fiúk utánuk fordulnak. Mi másért pakolnád ki az árut a kirakatba, ha nem azért, hogy megbámulják.
2018. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ööö..először pontosítsuk, hogy felülről vagy alulról látszik-e ki.
2018. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Na, ki, melyik pontban ismert magára az első válaszban?
2018. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

#2, hagyjuk már ezt a "most ezt a korszakot éljük" dumát, a 60as években olyan rövidek voltak a szoknyák, hogy szemből is kilátszott szinte minden, ha két centit emeltek a karjukon.

[link]

[link]

2018. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

15 éves vagyok, személy szerint utálom ha ki van a fél sggem, DE

Azok a nadragok, maik jól néznek ki, kenyelmesek mind ilyeek, mivel ez a divat, az osszes plazaban csak ilyet lehet kapni

De szerintem nem sok mindenkit zavar kedves kerdezo, mert amikor ilyet veszunk fel, a 40+os korosztaly lesz az elso aki beszologat es futtyog:)

2018. jún. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

8-as!


Khúrvák mindég is voltak.


9.

Elöszőr tanulj meg írni, aztán gondolkozz egy kicsit és ne vedd meg azt amit kényszerítenek rád, látogass át a férfi osztályra ahogy pár fajtársad teszi és hidd el találni fogsz megfelelő hosszúságút.


Mellesleg én is 40 éves vagyok és én is beszólogatok ,de negatív értelemben mert nálam az ellenkezőjét érik el vele.

Megvetést és lenézést...

2018. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!