Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zara magassarkúi mennyire...

A Zara magassarkúi mennyire kényelmesek?

Figyelt kérdés

Az oldalukon nézegetem a cipőket, és több is van, amibe beleszerettem. Csak képről ugye nem tudom, milyen minőség, és mennyire kényelmes. Kicsit tartok tőle, mert sok szép cipővel jártam már úgy, hogy túl szűk lett az orra és nem is volt hajlandó tágulni. Azt sem tudom, hogy a vékony sarkakat mennyire erősre csinálják, nem lesz-e hamar billegős. Akinek volt már Zara magassarkúja, írjon.


Ja, a két abszolút kedvencem ez lenne:

[link]

[link]



2018. jún. 21. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt és annyira kényelmetlen volt hogy 2 métert nem tudtam benne menni.

De ez ne befolyásoljon téged. Mindenképpen menj el üzletbe és járkálj benne. Nekem mondjuk nem nyitott hátuljú volt, lehet azért volt kényelmetlen.

2018. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ahol lakom, ott nincs Zara üzlet, ezért online rendelnék. Elvileg vissza lehet küldeni ha nem jó, de ha totál esélytelen, akkor inkább kihagyom a macerát.


Neked a cipő melyik része volt kényelmetlen?

2018. jún. 21. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a zara cipok iszonyaz kenyelmetlenek... van egy magassarkum es egy lapos talpu csizmam mindketto kenyelmetlen olcso anyagbol keszult
2018. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nekem hátul nyomta a sarkamat és elől is a lábujjaimat. Ugyanilyen hegyesorrú volt mint amit linkeltél. Tűsarok de nem a 10 centis hanem kb 5-6-7 cm.

Igen, vissza lehet küldeni. Egy próbát megér. A pénzedet visszautalják.

2018. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt: [link]


Nagyon kényelmes volt, jó volt benne járni, hamar bejáratódott, és kitágult a lábamra, talán ez volt az eddigi legkényelmesebb magassarkúm. Sajnos a lakkműbőr hamar megcsúnyult a belső részen, mert járás közben néha egymáshoz csuruszkolódtak. Ezt a második linken lévő miatt mondom.

2018. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 8-9 centis tűsarkúm is a Zarából, ami szerintem viszonylag kényelmes, és tök jó minőségű, pl. bőr az egész! Épp a héten valamelyik este volt rajtam 2-3 órát és meg sem éreztem.

Amúgy van több cipőm is onnan, és mind rendben volt egy dolgot leszámítva, hogy szerintem egy deka rece nincs egyik talpán se, mert hogy rohadtul tud csúszni mind, még a lapos téli csizma is (annak pl. tényleg konkrétan sík a talpa). Szóval én ajánlani tudom, az ilyen nyári cipőknél az sem olyan nagy baj, ha csúszósabbak szerintem... de készülj fel, hogy a kőburkolat nem lesz a barátod :D

2018. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, amúgy tényleg nem valami recés, bár szerintem a zara még hagyján csúszósság szempontjából, van egy Pull&Beares csizmám, ami durvább, mert annak nem is hajlik a talpa rendesen. :D

Szóval a zarás legalább kompenzált azza, hogy nem merev a cipő...

2018. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te amúgy csináltál valamit a talpával, hogy ne csússzon annyira, vagy elfogadtad, hogy ez ilyen?
2018. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A zarással még nem volt problémám, hiába tűnik csúszósnak, még nem csúsztam meg benne egyszer sem...asszem egyébként azon pont volt valami minimális rece. A pull&bearest elfogadtam...fényes kövön vigyázni kell...
2018. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!