Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre leszek hivatalos...

Esküvőre leszek hivatalos hamarosan. Milyen ruhát, táskát cipőt vegyek fel? Akár linkkel is?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy fekete fehér nem. Ja és 23 vagyok, magas, sportos, vékony.

Magas sarkuban nem nagyon tudok járni, max telitalpú szandál. Hosszú barna hajam van.


2018. jún. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pirosat sem illik felvenni.

én legutóbb a Camaieu-ben vettem egy könnyű padlizsánlila koktélruhát, hozzá egy fekete retikült és egy fekete lapos sarut. a táskán és a sarun is fekete virág díszítés volt (tök véletlenül). az ékszereimet én csináltam, sárgarézből

2018. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- szandál okés, a telitalpú nekem kissé "közönségesen" hathat, úgyhogy én laposban mennék, vagy 1-2 centisben

- ruha: melyik a kedvenc színed, vedd fel azt :), ilyen egyszerű - ha fehér, piros, vagy fekete, akkor picit módosíts rajta


Legutóbbi esküvőn:

[link] - fazonra ugyanilyen, színre nem "rikított" ennyire :)

2018. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez a szín: [link]
2018. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szandim adott volt (világosszürke), így olyan színű övet választottam a ruhához, meg anya kistáskáját vittem el, amin ezüstös levélminta-hímzés van.


Szandál: [link]

2018. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😀
2018. jún. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!