Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetéteshez szabad felvenni...

Acélbetéteshez szabad felvenni rövidnadrágot, vagy szoknyát?

Figyelt kérdés

Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek passzolnak egymáshoz, vagy inkább hagyjam?

Nekem egy fekete, 15 soros Martens bakancsom van. Feket rövidnadrágot vennék fel hozzá.

(Normális kérdés, normális választ kérek!)

Előre is köszi.



2018. jún. 22. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam, mondjuk nekem nem olyan bakancsom van.
2018. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg vegyél hozzá boxert hogy jó legyen az összhatás!
2018. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy szabad. Azt veszel fel hozzá amit akarsz. Majd nyáron, fesztiválra/koncertekre én is acélbetkós bakancsban meg rövidnadrágba, szoknyába, egyberuhába megyek.
2018. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért, szerinted nem szabad?? Valaki netán megtiltja? Jeez. Gondolj már bele, mit kérdeztél.
2018. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Ha jó az összhatás akkor nincs vele gond.
2018. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Szabad.
2018. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%

Miért ne lehetne? Ha szerinted jól néz ki együtt, akkor teljesen mindegy, hogy itt mit válaszolnak, neked kell elvégre viselned és jól érezned magad benne :)


Én az év 99%-ában acélbetétest hordok rövidnadrággal (ősszel-télen még hozzátoldódik egy vastag harisnya) , szerintem jól is néz ki és mindenek felett kényelmes is, szoknyával ritkábban hordom, de csak, mert nadrágban kényelmesebben érzem magam.

2018. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!