Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok a Flórián téri...

Szoktatok a Flórián téri Humanaban vásárolni?

Figyelt kérdés
Én eddig csak a Ferenc körúti boltban voltam, ott viszonylag sokmindent vettem, és nagyon szeretek oda benezeni, mert általában mindig találok egy két jo cuccot, olcsón. Most ramentem a Humana honlapjára, hogy megnézzem, hol vannak még üzleteik. A Flórián téri 5 heted üzletről mi a véleményetek? Gondolom drágább, és lassabban mennek le az árak. Jobb ruhák vannak ebben az üzletben esetleg? Főleg a ruhak érdekelnek (felsők, pulcsik, nyári ruhák, ingek) esetleg a kiegészítők, de azok nagyon retkek szoktak lenni a Ferenc körútiban. Esetleg a Florianban jobbak a táskák? Markasabb, jobb ruhák vannak ott? Jobb a választék? Drágább?
2018. jún. 24. 12:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy megérné-e elnéznem oda, vagy inkább a szokasos Ferenc körúti boltra tartalékoljak zsét.
2018. jún. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!