Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni barna combzokn...

Hol lehet kapni barna combzoknit Heves megye környékén?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cosplayhez barna combzoknik találni, de egyik turkálóba vagy kínai üzletben sem találtam, netről nem szeretnék rendelni mert 2 hetem maradt hátra és félő hogy nem érkezik meg időben. A válaszokat előre is köszönöm!❤

2018. jún. 25. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy barna harisnyanadrágot, vágd el a szárát, és varrj bele gumit, és kész is a házi készitésű combzokni.
2018. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendelj netről, sokkal egyszerűbb. 2-3 nap alatt megérkezik. Én a harisnyáimat, harisnyazokniaimat, zokniaimat mindig netről rendelem, mert sokkal egyszerűbb, kiválogatni őket, ott van minden egy helyen, sokkal nagyobb a választék (márka, minta, szín szempontjából), mint egy átlagos áruházban.

De ha nem akarsz netről, akkor menj be valami harisnya szaküzletbe, ott valószínűleg lesz. Esetleg a Calzedoniába, ott tuti van combzokni, és ők viszonylag sok színben tartanak a termékeikből.


Amúgy barna alatt mit értesz? Rendes barnát, vagy testszínűt? Csak mert sokan a testszínű harisnyára is azt mondják 'barna", pedig a kettő elég különböző.


Amúgy én a harisnya levágását nem javaslom, egy, mert az anyag miatt, ha tudsz is bele gumit rakni, az csúnya lesz. Kettő pedig, ha elvágod, akkor az nem fog utána egyben maradni, előbb utóbb leszalad róla több-kevesebb szem, ami elég kellemetlen, mert vagy szakadt combzokniban leszel, vagy pedig leveted, de akkor meg a kérdésed értelmét veszti.

2018. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!