Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elkezdődtek már a leárazások?

Elkezdődtek már a leárazások?

Figyelt kérdés
Tavaly emlékszem, hogy olyan június 15-e körül kezdték el. Aki járt mostanság vmelyik bevásárlóközpontban voltak már leárazások? (Pl. Bershka, Springfield, Zara, H&M, Mango)
2010. jún. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon olvastam valamelyik kérdésnél ,hogy a Mangoban már igen.::)
2010. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj istenem a zarában már elkezdődött??? imádom a zarát! ha vki tudja irja meg mert engem is érdekel!
2010. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zarában még nem. Tegnapelőtt jártam az Arénában, nem volt. De van Pimkie-ben, Tally Weijlben (ha valakit érdekel)


Zara mindig utolsónak kezdi. Zarában, BSK-ban akkor is sok a vevő, amikor drága.... miért kapkodná el :)

2010. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol tegnap láttam leértékelést: H&M, Mango, Promod, Pimkie, Tally Weijl. C&A-ban kettőt fizet 3-at kap akció van.
2010. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Én egy ismerősömtől azt az infót kaptam, hogy a Zara június 24-én, csütörtökön kezdi.


Én pont 23-án szerdán járok fent Pesten :-(

2010. jún. 21. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!