Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok melyik szerintetek?...

Csajok melyik szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Harisnyát vagy combfixet vennétek fel buliba, randira? Melyik a szexibb? Persze csábítás a cél, milyen szoknyával? Hány évesek vagytok?

2018. júl. 1. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Egyiket sem,nyáron nem hordok harisnyát.Combfixet pedig soha.
2018. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látszik neked is a harisnya fontosabb, mint a nő, akkor miért nem veszel magadnak amilyen tetszik?
2018. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább harisnyát, ha szép lábaid vannak vehetsz hozzá rövid szoknyát
2018. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyáron nem hordok harisnyát... ha meg dugni akarsz, nem mindegy?
2018. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
harisnyát és testszínű üvegszálast szoktam combközépig érő szoknyával 37
2018. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindegy .Mindegyik szexi.
2018. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát, én a harisnyát szeretem jobban, így főleg az van rajtam, nem csak buliban, vagy randin, hanem melóban is, meg ritka az amikor megyek valahova, és nincs rajtam harisnya. Nyáron is fel szoktam venni 8 deneseket. Klímás az iroda, reggel meg este felé meg már nincs se túl meleg, se túl hűvös a vékonyka harisnyához. Nem csak szoknyával hordom, hanem egyberuhával, rövidnacival is. De nadrághoz is inkább térd-, bokafixet veszek mint pamut zoknit. Van néhány combfixem is, de azokat annyira nem szeretem. Inkább csak szexhez veszem föl, nem tartom kifejezetten hétköznapi viseletnek. Egyszer egy kamionosok és qrvák buliba combfixben mentem, de nem volt jó. Beizzadtam a szilikoncsíkok alá, aztán az istenért nem akart a helyén maradni, lecsúszott, megtekeredett és idegesítő volt. Szóval maradtam a harisnyánál. Amúgy is tök mindegy, mert buliban elvből nem pasizok, így teljesen mindegy, h mi van rajtam, a harisnya meg kevésbé kihívó. Arról nem is beszélve, h a combfix lényegesen drágább és mivel egy buliban könnyen leamortizálódik a harisnya nem mindegy, h 1000Ft-ért vagy 3000-ért volt rajtam egy alkalommal. Ritka az, amikor buli után egyben marad a harisnyám.

A randizás is ugyanez. A harisnya diszkrétebb, a combfix hivalkodóbb kvázi felhívás keringőre. Egy randiból bármi lehet. Ha nem lesz belőle semmi, minek combfixel kacérkodni?! Ha meg jól alakulnak a dolgok első randi után még nem szoktam bele menni a szexbe. De ha szexre kerül a sor, felmegyünk hozzám, lekerülnek a ruhák, így megint csak tök mindegy, h harisnyában, vagy combfixben vagyok. A combfixet is ugyanúgy levenném randi után, mert azért csak rajtam volt néhány órát, bele izzadt a lábam,lehet h büdi is, vagy piszkos a talpa, szóval tuti levenném szex előtt. Ha meg a pasi szeretné, h maradjon felvennék egy tisztát.... Szóval én a harisnyát részesítem előnyben a combfixel szemben. Normális esetben amúgy sincs különbség, mert ha veszek egy combközépig érő szoknyát, ami alól nincs ki a combfix vége, akkor senki meg nem mondja, h az harisnya, vagy combfix. Sőt, ha tovább megyek és bokától lefelé nézem a lábat (boka fölött pl egy passzos naci) akkor lehet rajta harisnya, térd-, boka-, vagy éppen combfix is, ezt csak a viselője tudja, h mit vett fel, meg esetleg az, akiről az illető azt akarja, h megtudja. Mindenki másnak a képzeletére van bízva. Szóval, ha neked bejön egy csajon a combfix, képzeld azt, h abban van, mert akár lehet abban is, és a lényegen tulajdonképpen semmit nem változtat, viszont a te napodat fel fogja dobni, ha egy neked bejövős csajszit combfixben képzelsz magad elé...

2018. júl. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!