Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért népszerűek a kínai...

Miért népszerűek a kínai ruhaüzletek?

Figyelt kérdés
Néhány éve még olcsóbbak voltak, mint a többi népszerű üzlet, de mára nem így van, közel egy árkategóriában van ezekkel. Minőségük és szerintem kinézetük is sokkal rosszabb. Mégis rengetegen vásárolnak ott, holott egyáltalán nem éri meg.

2018. júl. 1. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább azok körében népszerű akik kisebb városban / falun laknak ahol nincs pláza, nincs pénzük, idejük (vagy igényük) beutazni valahová ahol van így marad a helyi kínai.
2018. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam még. Én nagyvárosi vagyok, de itt is elég sokan járnak oda.
2018. júl. 1. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Sok híres márka (pl.My77 vagy Amnesia) is gyárt olyan ruhákat, amit az ember utcára nem venne fel annyira hülyén néz ki, ráadásul elég drágáért. A kínai ruhák között is vannak szépek, és nem is olyan rossz minőségűek, csak szét kell nézni. De tény, hogy egy farmer pl.sokszor drágább mintha egy márkás boltban veszed. A melltartóik nagyon rosszak, én pl.kínaiban azt soha többet nem vennék. Elkérnek érte 2-3 ezret, egy mosás után kuka. H&M és F&F-es fehérneműk viszont nagyon jók, leárazáskor nagyon olcsón ki lehet fogni szép kis darabokat.
2018. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Van ahol csak az van, meg a piac. Régen még az olcsóság miatt lehetett népszerű, mostanság őszintén szólva nem tudom. Nekem sosem tetszettek azok a minden csillogó szir-xarral kirakott ruhák. Ettől függetlenül biztos van akinek tetszenek mert most én is városban lakom és mindig tele vannak a kínaik itt is. Én csak zoknit meg harisnyát veszek ott.
2018. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
A kínai ruhák manapság eléggé jóminőségűek, csak úgy elmondom, és olcsóak.
2018. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

“De tény, hogy egy farmer pl.sokszor drágább mintha egy márkás boltban veszed”

Azért ez vicces.. márka alatt ugye nem a szintén kínai new yorker meg h&m-re gondolunk? Mert a márka nekem farmernál a levi’sel vagy leevel kezdődik és kínaiban nem sűrűn látok 30+ért nadrágot..

Nagyvárosokban ahol van pláza, árkád is, sokan járnak kínaiba. Vans cipőket hamarabb engedi el a ragasztás mint egy kínai cipőt.. vansem 2 éves, 18000 volt a kínai sliponom 3500 de 4 éves és munkáscipőnek vettem (eladó).

A kínai üzletek sem szeretnének veszteségesek lenni, itt is nőnek a beszerzési árak, így növelni kell az egészet, h legyen rajta haszon is. Másrészt pl egy szakácsnak ha kell munkához fehér poló- ami első héten olajfoltos és szaftmaradékos lesz- megelégszik a 900 ft-os kínaival. Vagy éppen a gyerekeknél, aki lemegy a játszótérre és kiszaggatja a nadrág térdét, összefestékezi vagy csak szimplán gyorsan nőnek, arra az időszakra meg minek kiadni százezreket.

2018. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!