Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjön egy lány,...

Hogy öltözködjön egy lány, akinek vastag a karja, illetve a combja is? 16/l

Figyelt kérdés

Igazából sajnos szinte mindenhol van feleslegem, a karomon, fenekemen zavar a legjobban. Már sikerült fogynom pár kilót, de változást még nem tapasztalok. Addig is szeretnék már rendesen felöltözni, mert eddigi ruhatáramat nagyon gáznak találom.

Szóval tudnátok tanácsot adni, hogy mik azok a ruhadarabok, amelyek előnyösek lehetnek és mik azok, amiket messzire kerüljek?

Köszönöm a válaszokat!:)



2018. júl. 2. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

A feszülős, rövid sortokat került messzire, ellenben lazább anyagúak, magasderekúak előnyösek lehetnek. Most a bermuda is tér vissza divatba. Szerencsére a midi szoknyák sem cikik most, betűrt pólóval pedig külön előnyösek, kiemelik a derekat.

Ha nem vagy ennyire "high fashion", keress bohém, lenge cuccokat, amik ugyan hosszú ujjúak, de lengék, jól állnak mindenkinek. De az is elég, ha basic cuccok fölé felveszel egy kimonót, szép, nőies és légies, ápol és eltakar.

[link]

[link]

Sok kitartást a fogyással!

2018. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves nem 30..
2018. júl. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, ezt egy ízléses 30-40-es SEM venné fel.


Jó lenne tudni, mennyi az annyi, mert sok 16 éves már attól is kiborul, ha NORMÁLISAN vastagabbak a combjai és nem 100% lapos a hasa :D


Amúgy:

- hosszanti csíkozás, asszimetrikus ruhák

- kicsit hosszabb szoknya-sort

- túl tapadós ruhákat ne

- crop-top, felejtős, feszülős felsők is

- sötétebb színek slankítanak

2018. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 leírtam ugyan ezt, amiket linkeltem, azok csak inspirációk:D Egyébként divatiskolába jártam, de ezek szerint te jobban tudod.


Az aszimmetriát felejtsd el, kérdező, divatjamúlt és nagyon nehéz jól stylingolni. Croptopot igenis hordj, magasderekú cuccokkal nagyon előnyösen kiemeli az arányaiban karcsú derekat. A hosszanti csíkok most divatosak, az elég jó, de ne hordj sötéteket, nem kell rejtegetőznöd.

2018. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

160 centi vagyok és 65kg.

2018. júl. 8. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

65 kilóval ne parázz azon, hogy hogyan öltözködsz, teljesen jó vagy

Sok fiú nagyon szereti a vastagabb combú lányokat, mint ahogy én is ;)

Szerintem több ruha jól állna rajtad, mint gondolnád :D

65 kg egyáltalán nem sok

2018. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!