Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Katonai bakancsot be lehet törni?

Katonai bakancsot be lehet törni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy beléptem a katonaságra és kaptunk zsír új bakancsokat. Nos a cipőméretem 44-es, de bakancsból 43-asat kértem, mert a 44-es mint egy barlang, akkora volt a lábamnak.. Az a probléma, hogy a bal lábamnak teljesen jó a bakancs, de a jobb lábamon az ujjaimat elől nyomja egy kicsit. Mit lehet tenni ez ügyben?


[link]


Ilyen bakancsom van, egy idő után felveszi a lábam formáját és nem fog már tovább nyomni?


19 éves fiú



2018. júl. 7. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábujjad nyomja elöl a bakancsot, akkor a bakancs kicsi. Hiába töröd be, a lábujjad akkor is nyomni fogja elöl. Kérj fél számmal nagyobbat, vagy 1 számmal nagyobbat. Inkább tömd ki vattával mint, hogy kicsi legyen.
2018. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mikor vonultál be?
2018. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb számút hordj.
2018. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérsz nagyobbat,ennek nem fog változni a formája, nem lehet betörni.

Utálom ezt a 💩

2018. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kalapács... A réginél működött, ez az újfajta sztem szétesik, ha klopfolod :-( Télen kell a nagyobb bakancs, kérj nagyobbat!
2018. szept. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!