Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lyukadnak ki a zoknijaim...

Miért lyukadnak ki a zoknijaim? Ti is szoktatok tapasztalni ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában ahogy veszek fel zoknit, estére mindig kilukad , ti is szoktatok tapasztalni ilyesmit?

2018. júl. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
A lábszagtól van.
2018. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki tapasztalt már ilyet. :D Mondjuk nem mindegy, h milyen zokniról beszélünk. Én harisnyazoknival szoktam így járni, h kilyukad nap végére, a pamut zoknik azért tartósabbak. De amúgy sokféle oka lehet:

Nem elég ápolt a láb, pl bőrkeményedéses, frissen vágott, nem megfelelően megreszelt köröm, ilyesmi...

Vagy lehet a cipő miatt is. Nem megfelelő teljesen a méret, csúszkál benne a láb, így gyorsan kikopik a zokni. Vagy gyártási hiba miatt. Én pl egyszer úgy jártam egy bokacsizmámmal, h az összes harisnyámat, zoknimat kilyukasztotta. Az tűnt fel pár hét után, h ugyanott lyukadt ki mind. Aztán, mikor végigtapogattam kézzel, éreztem, h van benne egy pici hegyes kiálló darabka. (a varrás eldolgozása volt sztem) Azt leragasztottam egy kis darab neukoplasttal, és azóta is használom annélkül, h bármit is kilyukasztana....


Szóval, azt nem tudom, h neked miért lyukadnak ki folyton, de ilyesmi okai lehetnek, úgyhogy szerintem nézd át a cipődet, illetve, ha nem csak egy konkrét cipővel jársz így, akkor fektess nagyobb hangsúlyt a lábápolásra!

2018. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!