Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyek felnőttesebb/érett...

Hogy legyek felnőttesebb/érettebb kinézetű?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

16 éves vagyok és egy elegánsan öltözködöm típus, szeretnék még ennél is komolyabbnak és idősebbnek látszani mint amilyen vagyok Most (zakóba járok ha hideg van lakkcipobe pl) . Igazából egy intelligens fiatalember vagyok választékosan beszélek és mindig adok a megjelenésemre (ne egy stréber balaszt kepzeljetek el xd) . Gondoltam arra is hogy bajszot novesztek és szakállat de nem tudom mennyit dobna az arcomon. Kérlek titeket írjatok kommenteket hogy ti mit javasoltok, hogy legyek még ennél is komolyabb megjelenésű mert már a tudás megvan csak a külsősön szeretnek kicsit változtatni !

Trollok kíméljenek !!!!



2018. júl. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
16 éves vagy. Senki se fog attól komolyabban venni, hogy próbálsz idősebbnek látszani, maximum furànak gondolnak majd. Az, hogy mennyire vagy intelligens, mások vélemènye(benyomása) vagy akár az elért erdményeid határozza/határozzák meg, nem az amit te gondolsz magadról. Másodsorban sem az intelligencia, sem az érettség nem a külsőségekben nyilvánul meg.
2018. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem attól leszel felnőttes, hogy öltönyben jársz.

Keresztapám 100-150 embernek ad szezonban munkát, 50 elmúlt, 2 gyereke és felesége van, mégis rövidnadrágban és pólóban mászkál.


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Ahogy írtad, igényes, rendes arcszőrzet! (a hiányos inkább komolytalan megjelenést kölcsönöz...)

Sokat segíthet egy kis edzés, nem muszáj "gyúrni", de komoly sportolással "érik" a fizikumod.

Megfelelő hajviselet.

2018. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

"intelligens fiatalember vagyok választékosan beszélek"

"ne egy stréber balaszt kepzeljetek el xd"


lol, ez igazán választékos. Ebből látszik, hogy még gyerek vagy, ne told túl.

2018. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen akkor is csak egy GYEREK vagy, hiába próbálod "felnőttesebbre" venni a dolgot. :D


Egyébként piszok beképzelt vagy, ezt látatlanban megmondom.

- intelligens fiatalember

- a tudás az megvan LOL, milyen tudás?!

2018. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ott megdőlt a felnőttes gondolkodásmódod amikor leírtad a második zárójeles mondatot.Nem fogsz felnőttnek vagy érettebbnek esetleg inteligensebbnek tűnni attól,hogy zakót vagy lakk cipőt hordasz.Maximum egy kisgyereknek aki bohócot csinál magából.
2018. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel nem tudjuk hogy nézel ki, így nehéz lenne bármilyen tanácsot is adni, mert lehet csak bohócot csinálnál magadból
2018. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!