Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wellness hétvégére milyen...

Wellness hétvégére milyen cipőt tegyek el?

Figyelt kérdés
Én még sosem voltam ilyen helyen... Szerintetek jó, ha egy kicsit csinosabb műbőr, 2 centis sarkú papucsban utazom, és alapvetően ezt hordom ott is (pl. étkezéshez), meg az uszodában és a szaunában? Meg vinnék egy sportcipőt még. Így gyakorlatilag csak a sportcipőt kéne elcsomagolnom. Vagy kell még valami?
2010. jún. 18. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
uszodában és szaunában inkább valami papucs kéne:) de egyébként jó.:)
2010. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp arra gondoltam, hogy a papucs, amiben utazom, jó lesz az uszodába és a szaunába is... vagy nem jó?:S
2010. jún. 18. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem oda jó egy sima strandpapucs is.
2010. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Strandpapucsban nem szeretnék menni, mert az nagyon csúszik a kövön:S tehát ez a normál utcai papucs nem jó?:( nem sajnálnám, ha vizes lenne, nem megy tőle tönkre, az esőket is jól bírja.
2010. jún. 18. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
utcai cipőben nem lehet az uszoda területére menni.szóval mivel a papucsban mész oda, nem mehetsz abban az uszodába.2 papucsot vigyél(1 váltó és 1 amiben mész) és egy sportcipőt
2010. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húha... ezt nagyon ellenőrzik?
2010. jún. 18. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ellenőrzik.
2010. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem elég ha letakarítom a talpát?
2010. jún. 19. 00:10
 9/9 anonim ***** válasza:
végülis az a lényeg, h ne hordd be a piszkot az utcáról, szóval letakaríthatod a talpát minden egyes alkalommal, de akkor már szerintem egyszerűbb egy másik papucsot becsomagolni...
2010. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!