Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért olyan...

Magyarországon miért olyan nagy számok ezek a márkák?

Figyelt kérdés
Sok fiatal menőzik ilyen márkákkal mint bershka, pull&bear, zara és még sorolhatnám...miért vannak felkapva, mikor külfölfön totál alsókategóriás márkák.

2018. júl. 15. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is alsókategóriás márkák
2018. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért menőznek, ha menőznek egyáltalán, azt nem tudom megmondani, de kétségtelen, hogy egyfajta "hovatartozást" fejeznek ki, vagy akarnak kifejezni vele. Szerintem nem néz ki rosszul sok darabjuk, más kérdés, hogy tömegcuccok. Utálom ezt a szót amúgy, mert tömegcucc és "tömegcucc" között óriási a különbség. A szó szoros értelmében vett menőzést meg pláne nem értem, ezek eleve a széles tömegeknek szánt termékek, amit nem pejoratív értelemben mondtam, hanem pusztán ténymegállapításként, és már csak az áruk miatt sem prémium kategóriás darabok. De ezzel sincs baj. Csak az idétlen egymást másolással. Ám nem azt mondom, hogy nekem nincs olyan darabom, ami másnak is van :D
2018. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én alapvetően már attól is kivagyok ha valaki ruhával próbál menőzni, mint mikor egy opel astrából kiszáll egy chanel pólós hölgy. És én azt nem értem, hogy nen érzik kellemetlenül magukat ezek az emberek. Nekem vamnak nagyon drága ruháim, de senki nem mondaná meg hogy az éppen egy Gucci vagy egyéb dolgok. Nem viselek nagy márkajelzést.
2018. júl. 15. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek MINDENÜTT alsókategóriás márkák :D


Ez olyan, mint menőzni a BMW-vel, külföldön az az alsó rétegeknek még okés kb. :)

2018. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Csak a tömeg tizenévesek veszik szerintem meg akik utolsó pillanatra hagynak egy szülinapot, aztán hirtelen kell valamit venni. Plázás józsefvárosi/piaci/kínai márkák ezek. A nagy márkákat másolják csak úgy, hogy nem névben veszed meg a kamut, hanem tervezésben. Nincs saját ötletük, lekoppintják más munkáit és itthon nincsen kultúrája és üzlete se a tényleg designer márkáknak, így könnyű eladni. Ennyi a sztori.
2018. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem menőzik ezekkel... legalábbis én eddig nem vettem észre, pedig most végeztem gimivel, elég sok menőző tinit látok, de akkor is gucci, chanel stb amit mutogatnak. Én is járok ezekbe az üzletekbe, egyszerűen mert ezeket engedhetjük meg magunknak, meg amúgy sem adnék ki többet egy ruhára. Ezekben is mindenki meg tudja találni a saját stílusát, nem leszel automatikusan tömeg. Csak kissé kreatívnak kell lenni és kész. Nem tudom mi mást tehetnénk amúgy, nem fog senki sem csak azért turkálóba járni amiatt mert azt nem titulálják tömegnek.(ezzel nem leszólni szeretném ahogy turikat, azzal sincs semmi baj) És az sem megy mindenkinek hogy inkább legyen nagyon kevés darabja, de azok felsőbb kategóriások. (Nekem nem érné meg)
2018. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem menőznek, egyszerűen ezek a ruhaboltok látják el elérhető áron maiaknak való ruhával az ifjúságot, különben maradna nekik a barna bőnadrág barna bőrszandállal, azt csak nem akarhatod...
2018. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó nagy hülyeség utolsó, akkor akik külföldön fiatalok nem vásárolnak ezekben ők nincsenek ellátva, vagy mi?
2018. júl. 16. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnos a többségnek még ezek is megfizethetetlenek, főleg ha változatosan és a saját stílusuknak megfelelően akarnak öltözni. Illetve azért ezek a márkák nemcsak azért vannak felkapva, mert "drágák", hanem mert bizonyos benyomást keltenek az emberekben. A fast fashion boltok, mint a Zara, Bershka, pont az aktuális trendeket árulja mindig, amik ugye a divatbloggerek lebutított stílusa... ez meg egy tininek bőven elég, hogy menőnek titulálja. Lehet drágább, felső kategóriásabb márka ezeknél mondjuk egy Tommy Hilfiger, de ha nem az a trendi insta bitch stílus, amit ő akar felvenni, a hajára kenheti.
2018. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!