Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van valaki aki szokott...

Lányok, van valaki aki szokott lábujjgyűrűt hordani? Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lábujjgyűrű, szeretném kipróbálni. Viszont nem tudom, hogy kezdjek bele. Kezdve azzal, h melyik lábujjamra tegyem? Csak nyitott lábbelihez való, vagy zárttal is lehet?Konkrétabban, ha pl balerinát vagy magassarkút veszek fel, nem lesz e kényelmetlen? Illetve, ha van rajtam harisnya, bele tud e akadni, vagy ki tudja e szakítani?

Mindenképp ki akarom próbálni, csak gondoltam előbb informálódom picit, szóval akinek van tapasztalata, vagy bármi, ami hasznos lehet, légyszi ossza meg velem. Előre is köszi!



2018. júl. 15. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár pasi vagyok,de egy barátnőmnek van. Ő a nagylábujj melletti lábujján hordja és azt mondja, három éve vette, azóta rajta van, sosem veszi le, tehát mindenfajta cipővel használja. Ja, és a harisnya nem szakad ki tőle.
2018. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Majd egy ugrásnál, futásnál beleakad valamibe, leszakad a lábujjad, aztán akkor leteszel erről a marhaságról.
2018. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem elég hülyén néz ki..
2018. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!