Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű fűzőt tegyek a...

Milyen színű fűzőt tegyek a bakancsomba?

Figyelt kérdés

Már jó 2 éve van egy acélbetkós bakancsom, és már egy ideje szeretnék bele valamilyen színű fűzőt, viszont mindenki mást mond a jelentésükről, és nem szeretnék félreértéseket, vagy hogy pl. Rasszistának gondoljanak vagy valami. Melyil szín “biztonságos”, és emellet jól is néz ki?

Egy lány



2018. júl. 15. 23:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Emelett*
2018. júl. 15. 23:39
 2/14 A kérdező kommentje:
Najó csak nem sikerülxdd emellett**
2018. júl. 15. 23:40
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Azt a szint válaszd, ami megtaláható a ruházatod szinei között.
2018. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

nehéz kérdés a fűzőszín, mert eltérnek a vélemények. fehér az náci dolog. piros lehet sátánista vagy kommunista is.

akkor ott van a homoszexuális mozgalom az államokból a hatvanas években, akik bakancsba/cipőbe lila fűzőt kötöttek. (de nem innen ered a lila a bzik szine dolog, az csak magyar hülyeség)

hungaristától láttam például, hogy 3 különböző fűzővel fűzte be a 14 soros bakancsát, és szépen látszott a piros-fehér-zöld.

de kötélgyártóknál kaphatsz olyat, ahol egy fűzőn belül több szín van. a fekete pirost láttam fesztiválon, de piros-fehér-zöld szín is van egybefűzve.

Bakancs fűző téma mindig jelent valamit politikai vagy lázadó üzenetet ad, szóval értem a kérdésedet, de ha te befűzöl pl egy citromsárga fűzőt a steeledbe akkor semmi nem lesz, esetleg egy szembe jövő rocker elgondolkodik hogy vajon mit jelent ez...

respect amúgy hogy lányként acélosba tolod ;)

2018. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%

Hát, én csak a 80-as évekhez tudok hozzászólni, akkoriban:


Szürke Fűző: "Csövesek" azaz jelenlegi rendszer ellen lázadó, de nagyrész apolitikus, viszont változást akaró rocker fiatalok


Fehér Fűző: Neonáci


Rózsaszín Fűző: Punk


Véleményem szerint a szürke fűző a legracionálisabb és legtoleránsabb út, azalá minden belefér.

2018. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írta

A piros - narancs - rózsaszín inkább punk vonal.

A fehér - meg a rasszista

Kéket is lehet, vagy zöldet, az is semleges szín, ha mindenképpen színeset akarsz :)

2018. júl. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
9%
Mi köze van a cipőfűzőnek a valláshoz?
2018. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kékért zöldért sárgáért senki nem fog megverni. A többi necces
2018. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a valláshoz van köze, hanem a szubkultúrához.
2018. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha a balban piros/vörös a jobban fekete akkor valószínű,hogy:kommunista

Ha a jobban piros/vörös a balban fekete akkor:anarchista

Ha mindkettő piros/vörös akkor viszont:NS skinhead

Ha kék akkor az:rendőrgyülölet

Ha sárga akkor:zsidógyülölet

Ha fehér akkor:rasszista

Ha zöld akkor:környezet védő vagy füves,de mostanába a rockerek hordják

Ha neon akkor:drogos

Ha barna akkor:öreg rocker(pl.:Edda,Beatrice),de mostanába hallottam olyat,hogy anti nyugdíjas "ha utálod,hogy mindig tolakodnak a buszon!"

Ha lila akkor:trash metalos,goth vagy szimplán divatember

Ha narancs akkor:skinhead gyűlölet

Ha rózsaszín akkor:meleg

[link]


Imserősömnek vannak skinhead haverjai, mesélte egyes helyeken a narancssárgáért instant verés jár, szóval én maradnék a feketénél, esetleg zöld vagy lilánál.

2018. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!