Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Le van még árazva a PULL&BEER-...

Le van még árazva a PULL&BEER-ben (Westendben) az a női motoros dzseki? Vagy egyáltalán még belőle és ezeket a leárazott cuccokat nem is szoktál feltölteni?

Figyelt kérdés
2héttel ezelőtt láttam a westenben azt a bőrdzsekit😄Pár darab volt.Vajon ha hétvégén felmegyek már nem lesz?😢

2018. júl. 19. 08:10
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én kb 1 hete voltam ott és nem láttam semmilyen nő motoros dzsekit pedig én is többször körbe jártam hátha találok valamit. Szerintem mindenképp menj fel és nézd meg te is, sok szerencsét! :)
2018. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ahogy bemész és a legelső próba fülke mellett sárga dzseki😛😀

Köszi megnézem mindenképp.Webshopban sincs már.

2018. júl. 19. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 hete volt, akkor valószínűleg már nincs. Miért nem akkor vetted meg, vagy rakattad el és másnap vissza érte?

Csak a készlet erejéig töltenek természetesen, és egy akciós termék készlete valószínűleg már elég szűkös.

Máskor ne várj főleg ne 2 hetet.

2018. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt idő rá,hogy megvegyem.Hétvégén elmegyek megnézem.Remélem lesz még.
2018. júl. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!