Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay méretezés?

Sinsay méretezés?

Figyelt kérdés
Sinsay webáruházban hogy van a méretezés?? Méretek szerint az M-L-es méretek lennének jók, de azt olvastam neten, hogy érdekes a méretezés,mivel valakinek az M-es méretére az XS-S méretű ruha is jó. Bizonytalan vagyok, mert alacsony vagyok de nagyobb mellű.

2018. júl. 19. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sinsay méretezései teljesen rendben vannak. Már többször is rendeltem, még a nadrágnál meg a cipőnél is jó volt a méretezés.

(S-es a méretem)

2018. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha M-es a méreted nehogy rendelj kisebb méretben. Az én S-es méretemre az S-es body épphogy jó. :D
2018. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen most nagyjából megnyugodtam :D megy a zöld pacsi
2018. júl. 19. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem M-es a meretem és eddig minden ruhadarbnal bejott, viszont a farmereknel 38-asat rendeltem ami epphogy jo:D szoval tenyleg ne rendelj eggyel kisebbet;)
2018. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!