Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínaiban kapható re-dress...

Dj Bax kérdése:

Kínaiban kapható re-dress márkájú nadrágokról mik a tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
van 1 ilyen márkájú khaki színű rövidnadrág és első második mosás után rendesen megfakult azért a színe, de amúgy meg jó viselet meg minden. nem tudom mondjuk ha ilyet fekete színbe vennék az is megfakulna ugyanúgy? ti hogy tapasztaltátok akinek van ilyne márkájú nadrágja?
2018. júl. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer gyorsban kellett egy fekete nadrág és a közvetlen közelünkben csak kínaiak vannak ezért muszáj voltam ott venni. Kb annyiért mint mondjuk a New Yorkerben veszel (Amisu) egy gatyát, azért elfogadható minőséget vársz. Úgy az első mosás után már kopott volt, tehát már alkalmibbnak (pl színház) nem vehetted fel mert sütött le róla, h farmer, míg amikor megvettem egyáltalán nem ez volt az első benyomás. Még azért hordom néha, mert nem fogok 2 mosás után kidobni egy nadrágot, de a minősége egyenlő a nullával és lassan már szürke lesz. Borzasztóan enged a színéből, egyszer pont akkor volt rajtam ez a gatya amikor szakadt az eső és csurom víz lett, miután meg levettem a lábam tiszta festék volt. Nehogy pénzt adj ilyenért. New Yorkerben, H&m-ben ugyanennyi pénzért kapsz normálisat.
2018. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy az 1. irja, igy igaz sajnos. mar elmultak azok az idok, amikor a kinai az olcsosagaval kompenzalni tudta a minoseg hianyat ( legalabbis konnyebben megemesztette az ember, ha egy 2-3000 ftos nadrag ment tonkre, mintha egy 6-7000 ftos.)
2018. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mázlista vagyok e, de ilyen problémákat nem tapasztaltam sose, hogy fakul egy mosás után "használhatatlan", van 5eves nadrágom kínaiból, és még mindig vállalható. Ki hogyan, mivel mossa, ha így szétmegy?
2018. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is ami kevés vna kínaiból azoknál csak ez a re dress rövidnadrágnál vettem észre
2018. júl. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!