Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 évesen melltartó nélkül?

NLaura16 kérdése:

16 évesen melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok vékony átlagos testalkat

Kicsi melleim vannak nagyon szinte semmi 1 hónapig próbáltam melltartót hordani legkisebbet de kényelmetlen meg abba is kevés vagyok

Azóta melltartó nélkül járok és sokkal kényelmesebb igy de a mellbimbóm nagy igy nyáron majdnem minden ruhán átlátszik

2 lány is ilyen helyzetben van mint én a suliba és persze van egy rendes mellmérettel levö lány az osztályba aki beszól néha hogy vegyünk melltartót a mellekre mert gáz


Bocsi ha hossszú lett,kérdésem az lenne hogy ti mit gondoltok erröl gáz?

16L



2018. júl. 22. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki a mellbimbó tapaszt. Akkor nem üt át a ruhán a bimbó :) 28/F
2018. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
A melltartó mellek tartására való. Ha nincs mit tartani, akkor nem kell. A bimbóid látványába pedig senki sem fog belehalni. Annyira nem feltűnő.
2018. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
67%
mellbimbótapaszt próbáld ki,de szerintem inkább vegyél fel melltartót,mert tudod a fiúknak ez izgató,ha nincs rajtad melltartó és nem tudom,hogy ezt akarod-e.
2018. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
72%

Hát aligha vagyok kompetens a melltartó hordásban szóval lehet baromságot mondok de: sportmelltartó?


Khm szerintem mondjuk nem volt olyan része a kérdésnek ami .. zavarna. De nyilván nem cél, hogy boldoggá tedd az utca emberét. :D


26F

2018. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Bimbó tapasz:)
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én 17 vagyok és nem hordok melltartót... 17/F
2018. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát én sose járnék melltartó nélkül, mert szerintem csúnya és ízléstelen, ha a mellbimbók átütnek a ruhán. Én használnék sportmelltartót vagy toppot.
2018. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok, nem hordok melltartót, mert nincs akkora mellem, hogy értelme is legyen.


A ruháim 98%-a anélkül is tö jó, mert mellnél mintásabb, így a bimbó nem üt át, pamut anyag, nem ilyen feszülős izé.


Ha meg kell, akkor bimbótapasz, de ez csak nagyon ritkán, évi mondjuk 2-3x.

2018. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a topot javaslom, én is azt hordtam évekig amíg ki nem fejlődött olyan méretűre a mellem amit már megtart egy melltartó.
2018. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!